Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

dakle, sutra vece kapetan (paro)broda - bmfbp!! 60s soul i rnb, malo surf, malo trash rock, '77 punk, malo new wave, puno garage, dancing naked ladies i uobicajene ludorije uz pametnu muziku za pametne ljude. izmedju 23 i 00 samo radio moscow, da se pripremite za nedeljni koncert u skc-u.da, svakako i novi dirtbombs, a i nesto sa starijih albuma. ako me povuku emocije, tj. ako se olesim, pustim i gang of four.

Link to comment
da, svakako i novi dirtbombs, a i nesto sa starijih albuma. ako me povuku emocije, tj. ako se olesim, pustim i gang of four.
Voja ocekuje da cuje Pet shop boys u klubu. Ako te povuku emocije.
Link to comment
Voja ocekuje da cuje Pet shop boys u klubu. Ako te povuku emocije.
haha, onda bih morao mnogo da se urnisem. opet, kako senjoru da odbijem muzicku zelju?
Link to comment
  • 2 weeks later...

dakle, u petak opet ja. bice, kao i uvek, svasta. trebalo bi i par ukrajinki da naidje i sampionskim striptizom ulepsa ionako vrhunsko vece kad vas omrazeni bira mjuzu za dzusku. javila se i izvesna svapska striptizeta, ali njen honorar je preveliki. ukrajinke su znatno jeftinije. 3 po ceni 1 svabice. svabica je svabica, al 3 put je 3 put.

Link to comment

bilo dobro, spavao do 5 popodne danas. jedino, indie-go deckonja mi greskom (il' namjerom teskom :unsure: ) obrisao celi folder sa 50 giga muzike, pa sam se snalazio pomocu stapa i kanapa. bilo vise riba nego pedera, sto je za svaku pohvalu. sledeceg petka - zika intoxica!!

Link to comment
  • 2 weeks later...

sutra od 8 pa dok ne odete kucama cetvoronoske - bmfbp i muzika za nerviranje tetreba i ostale boranije.od 23-24 samo zene: 5678's, bellrays, sharon jones, nancy sinatra, zombie kuckica, detroit cobras, april march, come ons, donnas, dusty springfield, irma thomas, koko taylor, gossip itd. pre i posle toga, kao i do sada - S-E-K-S!!

Link to comment
to objasnjava pronadjen CONDOMS3KLEIN.jpg jednom u petak... vazno je da je sigurno. cool.gif
:lol: a ti li si ih pronasla. ako ih nisi potrosila, vrati veceras. u deficitu sam ;)
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...