Jump to content
IGNORED

Bad Music koncerti


bad music for bad people

Recommended Posts

Dosta se razlikovala lista. Cak su skroz druge stvari i sa novog svirali u BG-u (Mondo Nihilissmo, In Her Eyes, Mr. In Between, Mansion In The Sky). Mnogo bolja je playlista bila u BG-u (including Humans, Angel Or Devil..., ali i excluding Tower), ali atmosfera u NS-u...

Link to comment
Btw, nisam imao nameru da uzimam išta od mrčendajza, ali kad sam video Lajv end Kadli LP, morao sam da potrošim soma dinara.
ja nisam dobila ni torbicu, ni krava majicu (a cula sam da je bilo i zenskih modela) <_<znaci, bilo dobro.
Link to comment

NMN su mi mnogo vise znacili kad je izasao Wrong nego sad ali ih je uvek lepo videti. Mozda ce delovati jereticki, ali meni su bili interesantniji pre dve godine nego sinoc. Predgrupa smorila za medalju. NMN se, ako sam dobro snimio, razbili od prodaje merch-a ( inace, krajnje je vreme za t-shirt BMFBP!!). Konacno, meni a i organizatoru sigurno, najbitnije-sala bila puna. Ako ce ovaj koncert pomoci da se Bad izvuce iz problema prouzrokovanih ocajnim posetama na proslih nekoliko koncerata- ja sam presrecan. Jos ako ce ovaj i ovakvi koncerti da pomognu da vidimo prvi put neke male garazne atrakcije ili ponovo Ghetto ways, Dirtbombs ili PW Long-a ili bilo sta sto nam Bad dovodi-utoliko bolje.P.S. Onaj mamlaz na ulazu mi 'ladno iscepao logo BMFBP sa Eventim karte angry.png

Link to comment

Meni uvek isto znače. Ne očekujem da non stop prave remek dela poput Small Parts, ali dok god izdaju dobre albume (u koje spada i poslednji, i oni pre njega :)) i dok se ne primeti da otaljavaju posao na bini, biće mi broj 1.

Link to comment

Playlista po mom sećanju:i'm an assholemr in betweenmondo nihilissimo 2000angel or devili see a mansion in the skythe hawk killed the punkheaven is the dust beneath my shoescan't stop talkingin her eyesobsessedthe riverdark ages :)joyful reunionslugs are burninggraveyard shifthumansrags and bonesbig dick

Link to comment
ja nisam dobila ni torbicu, ni krava majicu (a cula sam da je bilo i zenskih modela) <_<znaci, bilo dobro.
bojim se da sam ja kriva za nemanje torbe, maznula sam poslednju.iskustvo naucilo da se merc kupuje pre koncerta.ali nisam kriva za zensku krava majicu. i nije nesto, da te utesim. kravina glava nije dobro rasporedjena, ako me razumes.sem sopinga, vredelo je i rizika otkaza. nije da sam sumnjala. meni bilo fenomenalno, mozda i bolje nego prosli put u skcu.pored heaven, koja je neprejebiva, dobila sam mansion in the sky i posle mi nije smetao ni bljuzgavi sneg, nista.sledeci put, napolju molim. da mogu da sviram gitaru i skacem pogo. obecao si, bmfbp :)
Link to comment
sledeci put, napolju molim. da mogu da sviram gitaru i skacem pogo. obecao si, bmfbp :)
sledeci put, ipak, u malom klubu. jbg, samo za zakup velikog kluba i razglas sam dao vise nego za honorare za oba benda. mali klub prima 450 ljudi, nece da bude spiska, karta ce da bude 10? i sigurno ce da se proda taman toliko da se isplati bend i da se namire svi troskovi (bilbord, hotel, plakati itd.). ako treba - bice 2 dana za redom, ali nema vise sanse da ih radim u velikoj sali, osim ako ne dobijem neki budzet za to. koliko god da se skc cinio krcat u petak, broj prodatih karata je za preko 100 nizi nego prosli put, a to je tragicno za ovakav Bend. da ne pricam o minusu, gubljenju para i sl. dakle, NMN sledeci put samo za die-hard fanove, pa ko voli, nek' izvoli.da, zvuk je u pojedinim delovima sale bio kita, a gitaros je zamalo otfikario glavu toncu posle koncerta. ipak, mislim da je bilo glasnije i sa manje problema nego prosli put.hvala svima koji su kupili kartu i podrzali rokenrol u beogradu!!
Link to comment
  • James Marshall unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...