Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

Nemam pojma, meni ne izgleda kao operativac koji završava posao za svoje poslodavce pouzdano, već više kao malo haotični tip koji želi da širi haos i zlobu, pa zato i sve što radi radi kako radi. Videćemo.

A i ova druga dvojica su takođe over the top u mnogim stvarima, a jedina koja mi smeta je prenaglašeni znakovni jezik.

 

Ostalo sve super, jedino što su ogromne pauze od sedam dana pa bole.

Link to comment

tornton je cormac mccarthyjevski lik

 

Da 

 

rg_bardem_wideweb__470x306,0.jpg

 

A Vini rece kako ne voli Antona Chigurha, tako da je razumljivo sto mu ni Thortonov lik ne lezi. :)

Link to comment

Tačno tako, ali ne moram da ga volim da bih razumeo šta sa njim pokušavaju da urade. Samo što baš ne razumem :unsure: 

 

Ne ide mi nikako ta puckish zajebancija + cattle gun, pa to ti je.

Link to comment

Pa dobro, kapiram da cemo tek videti cemu takav lik. Mozda ima neku terminal illness pa ga zabole da se krije, pa se malo zeza. A mozda je jednostavno otelotvorenje zla, kazna iz pakla koja stize sve gresnike...  

 

 

Bitno je da se autori ne prave ludi na to njegovo ponasanje, vec da ga je snimila kamera, ima svedoka koji ce ga identifikovati, pandur ga je vec identifikovao, pandurka mu je na tragu... opet malo je cudno da niko nije obavestio policiju da im je neki tip upravo uvhvatio kolegu za kravatu i odvukao ga iz kancelarije. No, takvi su ovi u Minesoti, spori upm :P

 

Link to comment

Odgledao sam juče sve tri epizode, veoma je dobro! Što se tiče Thorhthonhovog lika i nedela, meni je tu daleko čudnije što je glumac neka vrsta podgojenog pekinejzera. Ima 60 kila, sav je kost i koža od igala kojima se bode i ostalih sranja koja fura in real life, i sad on glumi nemilosrdnog ubicu-superstara. Realno, onaj debeli računovođa da mu je zalepio šamarčinu, Thorhthonh, a.k.a. jeftina savremena verzija Šona Konerija, bi morao da potraži stručnu pomoć lokalnog plastičnog hirurga. Ili kada mu je došao Stavrosov glavni bezbednjak od 150 kila u motel, a ovaj bio u nekom džemperčiću pa otišao u klonju, tačno se videlo da je oblika čačkalice. Meni potpuno nespojivo sa ubicom i sasvim odudara.

 

A što se tiče svrhe, jebem li ga, ima i do toga što kaže Sludge, a i vidimo da je lik off the grid, profesionalni likvidator kome je potpuno nebitno da li će ga snimiti kamera u nekoj pripizdini. Konačno, kažu da je po istinitom događaju i da su ispričali onako kako se dešavalo, tako da...

Edited by Filipenko
Link to comment

Konačno, kažu da je po istinitom događaju i da su ispričali onako kako se dešavalo, tako da...

 

тај уводни текст је прекопиран из филма (није по истинитом догађају), нисам додуше проверавао за серију, али сумњам да има истине

Link to comment

Odgledao sam juče sve tri epizode, veoma je dobro! Što se tiče Thorhthonhovog lika i nedela, meni je tu daleko čudnije što je glumac neka vrsta podgojenog pekinejzera. Ima 60 kila, sav je kost i koža od igala kojima se bode i ostalih sranja koja fura in real life, i sad on glumi nemilosrdnog ubicu-superstara. Realno, onaj debeli računovođa da mu je zalepio šamarčinu, Thorhthonh, a.k.a. jeftina savremena verzija Šona Konerija, bi morao da potraži stručnu pomoć lokalnog plastičnog hirurga. Ili kada mu je došao Stavrosov glavni bezbednjak od 150 kila u motel, a ovaj bio u nekom džemperčiću pa otišao u klonju, tačno se videlo da je oblika čačkalice. Meni potpuno nespojivo sa ubicom i sasvim odudara.

 

 

meni bas to genijalno. krhka konstitucija mu samo istice jezivost.

Link to comment

To vi vitki & krhki volite, da možete lakše da se identifikujete. Moćnije građeni mužjaci, kao što smo Filipenko i ja, preferiraju realizam -_-

Link to comment

To vi vitki & krhki volite, da možete lakše da se identifikujete. Moćnije građeni mužjaci, kao što smo Filipenko i ja, preferiraju realizam -_-

 

Ili hiperrealizam. -_-

Link to comment

Ja bas nisam impresioniran dosadasnjim epizodama,prva je bila najbolja a druge dve prilicno dosadne.Fale spontano idiotski smesne situacije iz filma,taj neki humor na drugu loptu

Edited by Haralampije
Link to comment

Odgledao sam juče sve tri epizode, veoma je dobro! Što se tiče Thorhthonhovog lika i nedela, meni je tu daleko čudnije što je glumac neka vrsta podgojenog pekinejzera. Ima 60 kila, sav je kost i koža od igala kojima se bode i ostalih sranja koja fura in real life, i sad on glumi nemilosrdnog ubicu-superstara. Realno, onaj debeli računovođa da mu je zalepio šamarčinu, Thorhthonh, a.k.a. jeftina savremena verzija Šona Konerija, bi morao da potraži stručnu pomoć lokalnog plastičnog hirurga. Ili kada mu je došao Stavrosov glavni bezbednjak od 150 kila u motel, a ovaj bio u nekom džemperčiću pa otišao u klonju, tačno se videlo da je oblika čačkalice. Meni potpuno nespojivo sa ubicom i sasvim odudara.

Nisam jos poceo odgledao, pa ne mogu da kazem o konkretnom, ali bilo je na filmu vise slucajeva kad su jako zajebane ubice bile bas sitnije gradje, Recimo, onaj u "Sta sve mozes u Denveru kad si mrtav".

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...