Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

  • 2 months later...

Završio konačno 3. sezonu, ne sećam se da sam neku seriju ovako razvukao. Prvi deo prilično dosadan, tek pred kraj je postalo zanimljivo. Nije loše sve u svemu, ali meni osetno lošije od prve dve sezone.

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

Završio konačno 3. sezonu, ne sećam se da sam neku seriju ovako razvukao. Prvi deo prilično dosadan, tek pred kraj je postalo zanimljivo. Nije loše sve u svemu, ali meni osetno lošije od prve dve sezone.

 

Isti utisak.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 6 months later...

Ja tek sad ogledao prve dve. Ne znam zasto sam imao otpor da pocnem da gledam. Odlicne su!  Prva savrsena. U drugoj, kako krece masakr da se zahuktava sve vise i vise rupa i nelogicnosti u prici, ali tu je i fucking leteci tanjir od pocetka, pa sve ima dozu nadrealnog. Majstorski uradjeno.

Link to comment
1 hour ago, chandra said:

Ne znam zasto sam imao otpor da pocnem da gledam (....)

 

I ja imam nekakav bezrazložni otpor.

Tek zahvaljujući ovom tvom postu sam pogledao o čemu se tu radi i ko su glumci i odmah sam stavio seriju visoko na spisak za gledanje.

Link to comment
5 minutes ago, Bujodrag said:

 

I ja imam nekakav bezrazložni otpor.

Tek zahvaljujući ovom tvom postu sam pogledao o čemu se tu radi i ko su glumci i odmah sam stavio seriju visoko na spisak za gledanje.

 

Nema zapravo nikakve veze sa filmom osim opste atmosfere i brutalnog Coenovsko/Tarantnovskog nasilja koje je toliko preteranano da postaje groteskno.

 

Muzika u drugoj sezoni fenomenalno uklopljena, I da, glumci su mahom besprekorni. Krecem na trecu sezonu.

Link to comment

Zavrsio. Jos sam u cudu sta sam gledao. U trenutku u kojem se sve od serija sto nije cisto gubljenje vremena i jebanje u mozak zasluzuje pozitivnu ocenu, ovo vraca veru u formu. Cista desetka na skali na kojoj je True Detective 2 & 3 u minusu. 

 

Vrlo dobar tekst dole. S tim da su refernce na Bulgakova izuzetno brojne. Posebno na pocetku serije. 

 

https://paintedblindpublishing.com/2017/06/16/v-m-varga-and-the-boy-who-wouldnt-lose-his-temper-fargo-season-3-as-a-fairy-tale/

 

 

Link to comment
On 4.3.2019. at 13:30, chandra said:

Ja tek sad ogledao prve dve. Ne znam zasto sam imao otpor da pocnem da gledam. Odlicne su!  Prva savrsena. U drugoj, kako krece masakr da se zahuktava sve vise i vise rupa i nelogicnosti u prici, ali tu je i fucking leteci tanjir od pocetka, pa sve ima dozu nadrealnog. Majstorski uradjeno.

da li su s02 i s03 povezane likovima, pričom?

Link to comment
21 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da li su s02 i s03 povezane likovima, pričom?

 

Ni najmanje. Izmedju s01 i s02 ima neke slicnosti u formi price, pa je bilo i nategnutih teorija o tome da li su neki likovi povezani, s03 je sasvim za sebe. Iako svaka sezona moze da se gleda nezavisno, mislim da ima smisla gledati ih redom - umetnicki zamah raste s vremenom. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...