Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

13 minutes ago, I*m with the pilots said:


Mora da nesto nije u redu sa mnom a da ni ne znam, kad pomislim na silni grasak i corbast pasulj :unsure:

 

čak i da si jela ladno, ta čorba bi se podgrejala u tvom želucu jer tako radi želudac, ko bojler, i opet bi najebala. nema zelene grane ne postoji zdrava hrana. samo nejelo. do smrti.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Koliko je zapravo opasno pojesti ostatak voćke/povrćke, ako je jednim delom trula?

Tek što sam se najeo lubenice, počeo sam da razmišljam o tome kako ovo crno gadno izgleda. :piggy: :isuse:
Interesantno, ostatak ima sasvim normalan ukus, obično se to prenese na celu voćku, kod ovih vodenih vrsta i pogotovo.

WFL9JQy.jpg

Link to comment
5 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Jel vrede bube te pare?

 

Dižu procenat proteina, sigurno da, to je budućnost zapravo. Za male pare.

 

 

Jedan kontra alert - ako kupite u lidlu stonebaked eko picu sa mocarelom i bosiljkom i pomislite da se ubuđala, nije, to je "bosiljak"

  • Haha 1
Link to comment
9 hours ago, mraki said:

Koliko je zapravo opasno pojesti ostatak voćke/povrćke, ako je jednim delom trula?

Tek što sam se najeo lubenice, počeo sam da razmišljam o tome kako ovo crno gadno izgleda. :piggy: :isuse:
Interesantno, ostatak ima sasvim normalan ukus, obično se to prenese na celu voćku, kod ovih vodenih vrsta i pogotovo.

WFL9JQy.jpg

nadam se da si dobro. jednom sam pojela lubenicu koja nije bila baš sveža. ne ovakvu oštećenu kao tvoju, nego je samo dugo stajala u frižideru. nije mi palo na pamet da uopšte čovek može da se otruje od voća. jedno od gorih trovanja u životu. dušu sam ispustila.

  • Tužno 1
Link to comment
3 hours ago, slepa živana said:

nadam se da si dobro. jednom sam pojela lubenicu koja nije bila baš sveža. ne ovakvu oštećenu kao tvoju, nego je samo dugo stajala u frižideru. nije mi palo na pamet da uopšte čovek može da se otruje od voća. jedno od gorih trovanja u životu. dušu sam ispustila.

 

Ovo si meni već jednom pisala kada sam pitala za pomoć i uvek te se setim kada mirisem lubenicu :D pošto obično isečem na komade, stavim u kutiju i umem da zaboravim dva dana

  • Haha 1
Link to comment
  • 5 weeks later...

Pazite se viršli i kuvajte ih jer se ovde pojavila (u poznatog i proverenog prozvođača AIA) slučajevi oboljevanja od listerije. Nevezano sa Lidl ali...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...