Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

27 minutes ago, napadaj said:

Solidna je i ona iz Maxija, Premia.

 

 

Jeste, to je (ako se ne varam) ona u belom pakovanju. Naišao sam na još jednu kvalitetnu vrstu, plava konzerva, a italijanski je proizvodjač, u (skoro) istim pakovanjima (od  3 i 4 u 1) kao Rio Mare, ali sad ne mogu da se setim imena...

 

 

EDIT: Setio sam se, ova je u pitanju...

 

 

 

Calvo tuna in olive oil: Calories, Nutrition Facts | Calorie-Charts.info

Edited by Jeremija
  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, Jeremija said:

 

 

Jeste, to je (ako se ne varam) ona u belom pakovanju. Naišao sam na još jednu kvalitetnu vrstu, plava konzerva, a italijanski je proizvodjač, u (skoro) istim pakovanjima (od  3 i 4 u 1) kao Rio Mare, ali sad ne mogu da se setim imena...

 

 

EDIT: Setio sam se, ova je u pitanju...

 

 

 

Calvo tuna in olive oil: Calories, Nutrition Facts | Calorie-Charts.info

 

Kad su se pojavili kod nas, imali su i pate od tune. Verovatno se nije prodavao, pa su ga brzo povukli. 

Kakvo je to ludilo bilo, puno ukusa ribe. Iako skupo, vredelo je svaku paru

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

verovatno nije tehnički neispravno, ali je toliko odvratno da mu je ovde mesto

 

neki panirani oslić iz Maksija, njihov brend. učinilo mi se kvalitetnije od onih fiš fingersa a trebalo mi je nešto za ručak u brzoj brzini

pritom, inače volim taj panirani riblji treš (recimo, oni štapići iz Linde su baš dobri), a jedem i ribu u svim oblicima

 

ovo sam ispljunuo i bacio sve. smrdi na riblji leš, na ustajalu ribu, i to mi cela gajba sad bazdi od toga. onaj poh skoren, žilav i tvrd, kad ga zagrizeš lepljiv i zdudan. riba puna vode, kašasta.

 

o-ga-vno!

Link to comment
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Po ovome ispadne da maltene ništa ne sme da se podgreva. Šok! Kao neko ko maltene uvek kuva tako da ostane za još jednom, nije mi pak palo na pamet da razmišljam na tu temu jer mi je od malih nogu bilo normalno to podgrevanje svega.

https://www.detinjarije.com/koje-namirnice-i-jela-ne-smemo-podgrevati/

(Izvor je emisija na RTS-u)

 

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
Link to comment

trebale su mi tortilje za večeru, pa sam svratila u lindu na adi

IMG-20220605-205648.jpg

 

nisam bila u lidlu više od pola godine. osim sladoleda, sve odatle mi je postalo odvratno. sada još više :puke:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...