Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja sam u nečemu uneo te žiške, crve. Bacio gomilu namirnica a i dalje vidim ponekog da leti. Sad je sve spakovano po teglama, lavanda na policama. Jedino ako su ušli u kafu, čajeve i začine.

Link to comment

Sve što je u onim (tankim) papirnim kesama, pogotovo zdrava hrana, rinfuzi (tipa susam), to je rasadnik tih sranja. Nisam jednom morao da vadim sve iz polica, ganjam u čemu su, brišem. 

Link to comment

Da, najpre u papirnnom pakovanju, ovsene pahuljice, proso, susam, lan i još neko zrnevlje, kukuruzno brašno. Pobacao to, mislio da sam ih se rešio. Primetim ih još za par dana. Pregledam i pobacam i pirinče, pasulje, brašna neka još, ostalo delovalo ok.

Pogledam opet za par dana, eto ih i u testetnini, plazma keksu, leblebijama...:isuse:

Valjda je sad čisto sve, nije mi se desilo nikad ranije da se ovako razmnože i prošire.

Nadam se samo da ti iz hrane nisu isti oni koji mogu ući i u drvo. :unsure:

Edited by mraki
Link to comment

kod mene su neki crni sitni, kao bubice, brashno, griz, palenta, ovsene pahuljice. shecer i kornfleks nece. bilo ih je i ranije, ali sad katqstrofa, i u zatvoreno se nekako uvlache :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment
12 hours ago, mraki said:

Da, najpre u papirnnom pakovanju, ovsene pahuljice, proso, susam, lan i još neko zrnevlje, kukuruzno brašno. Pobacao to, mislio da sam ih se rešio. Primetim ih još za par dana. Pregledam i pobacam i pirinče, pasulje, brašna neka još, ostalo delovalo ok.

Pogledam opet za par dana, eto ih i u testetnini, plazma keksu, leblebijama...:isuse:

Valjda je sad čisto sve, nije mi se desilo nikad ranije da se ovako razmnože i prošire.

Nadam se samo da ti iz hrane nisu isti oni koji mogu ući i u drvo. :unsure:

Nisu to ti ali znaju po ćoškovima da naprave larve. I po uglovima plafona.

Link to comment

pa shta mislish da je u pitanju, evropska neka regulativa da sve mora bit zdravije ili im samo popushta paznja, pa nisu nabacali dovoljno titanijum dioksida, faksa i domestosa u brashno :hihi:

sent from bubamoto

Link to comment
  • 1 month later...

Aaaaaa

Znači, sve sam moguće pregledao i spakovao što u tegle što u šarene limenke zbog kojih sam kupio 3 kile kafe koju inače ne konzumiram i još neke pudinge sa kojima ne znam šta ću, pobio sve žiške koji su leteli po kući i paukove usput, stavio lavandu gde god sam stigao...

Otvorim sad teglu u koju sam sasuo kg do tad neotvaranog pirinča, i ono samo gmižu crvi. Pa dokle više!? :frust:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...