Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

čuvene jadranske tune 

 

jos 'u sopstvenom soku' :D

 

ma to toliko i vredi, nego nazidaju cenu da isplate Kevina Kostnera za reklamu.

Edited by garcia
Link to comment

ma to toliko i vredi, nego nazidaju cenu da isplate Kevina Kostnera za reklamu.

 

a ima i toga, kao recimo sa onomad trajućom šatro akcijom za one šugave Berghoff noževe.

Link to comment

vise je wtf momenat..ostao mi jogurt(dukat 3.2%) od salate sa krastavcima na stolu od sinoc na ovih milion C pa jos sa vinskim sircetom i nije se pokvario  :o

Edited by ivy
Link to comment

ali na ovoj temp celu noc i pola dana(u stanu nemam klinu nego  klot) i sa kiselinom hej!..

pa u frizideru su mi se pokvarile neke stvari jer slabije radi

ja kad sam ucila u skoli da se mlecno sa kiselinom bar zgrusa a na toploti pokvari/ukiseli/nesto

ovo nista  :o

Edited by ivy
Link to comment

pa jogurt je valjda vec prosao taj ciklus kiseljenja?

 

inace pre neko vece moj klinac dosao sav umazan, od trepavica do brade. pitam ga jel to jeo jogurt, kaze ne, uzeo mleko iz frizidera - i popio brat bratu jedno pola litra. zgrusanog, odvratnog, usirenog. i nista! nikakve posledice. a moglo je biti zajebano.

Link to comment
  • 2 months later...

Jesmo li ispratili vesti o hljeba tonus?

Mogli bi da angažuju Kuma™ da ih reklamira. 

 

http://www.tonushleb.rs/vazno-saopstenje-za-javnost/

 

 

24.ОКТ
2015
Važno saopštenje za javnost

„Navodi da nas je, po prijavi nekadašnje koordinatorke fonda za Otvoreno društvo čiji je osnivač Džordž Soroš, posetila tržišna inspekcija su tačni.
Predmet kontrole su bili navodi na našem sajtu i tvrdnja na ambalaži da je Tonus hleb proizveden po licenci Ruske akademije nauka.

Link to comment

taman koliki je tonus lek toliko je onaj clanak 'tonus - prevara veka' novinarstvo. cuj prevara veka :isuse:  nisu falsifikovali sastav nego nafilovali da leci sto ne leci, kao sto radi 95% proizvodjaca za svoje prehrambene proizvode, sto jeste skandal ali nije neka unikatna strategija i prevara veka nego uobicajena  sistematska praksa

 

do sada sam jela onaj nemacki tost sad cu namerno krenuti kupovati tonus

zobg novinara ne zbog ove sto je prijavila

Link to comment

taman koliki je tonus lek toliko je onaj clanak 'tonus - prevara veka' novinarstvo. cuj prevara veka :isuse:  nisu falsifikovali sastav nego nafilovali da leci sto ne leci, kao sto radi 95% proizvodjaca za svoje prehrambene proizvode, sto jeste skandal ali nije neka unikatna strategija i prevara veka nego uobicajena  sistematska praksa

 

+1.

 

Da se nisu branili Sorošem, nastavio bi da ga kupujem, ovako jok.

Link to comment

+1.

 

Da se nisu branili Sorošem, nastavio bi da ga kupujem, ovako jok.

da, to je jadno (kolkogod mi je sorosh fuj)

uedio si me, ostajem na nemackom lebu, nek vode hladni rat hlebova bez mene

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...