Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

jel neko zna da li toga ima u jadranu i kako se zove

Ima, ima, zove se morsko jaje.

 

Bilo ih je na splitskoj peškariji prošle godine, al' ne znam cenu...

Edited by Skyhighatrist
Link to comment

aaaa morsko jaje. ok onda moram da prekopam fotke sa lezbosa od pre tri godine, poslednje vece nam je mama katerina u nekoj mega bruka raspaloj taverni iznela to sto je prevela kao morsko jaje, negde sam i slutio da je slicna familija, mada su te njene bile vece i jos jace sto se tice okusa joda i morskih minerala.... znam da sam krenuo da tiltujem posle 2-3 komada...

Link to comment

od lubenice? kako jbt? šta joj je bilo?

Pa lubenica je gola voda, gde je voda tu može kvar...Nju spasava kora da ne uđu zlotvori.

Naravno ovo sam saznao posle najgoreg trovanja u životu "bogu dušu bog je neće" tipa...

Link to comment

ovo ti onako iz glave?

 

aj ne zajebavaj vidis da sam rekao da imam jak gugl fu.

zanimljiva mi ta prica sa prstacima pa sam juce iscitao sve zivo.

Link to comment

Pa lubenica je gola voda, gde je voda tu može kvar...Nju spasava kora da ne uđu zlotvori.

Naravno ovo sam saznao posle najgoreg trovanja u životu "bogu dušu bog je neće" tipa...

Da budemo precizni, rec je o vodi iz kanalizacije, septickih jama i osoke iz stala od kojih biljke pice kao lude, ne samo lubenice, cesto to rade i paradajzu, kraststavcu i sl. Edited by halloween
Link to comment
  • 2 weeks later...

lazni alert, da kazem u startu, nema trovanja al mora biti neki catch sa kvalitetom rio mare tune koju ovih dana prodaju po 170din (velika konzerva), dok je inace po 300, cak su i one najgrdje perla i sl. dosta skuplje od te jeftine rio mare

 

nakupovala tih konzervi i pitam se gde je zajeb

Link to comment

lazni alert, da kazem u startu, nema trovanja al mora biti neki catch sa kvalitetom rio mare tune koju ovih dana prodaju po 170din (velika konzerva), dok je inace po 300, cak su i one najgrdje perla i sl. dosta skuplje od te jeftine rio mare

 

nakupovala tih konzervi i pitam se gde je zajeb

čuvene jadranske tune 

Link to comment

nisu strana takva sniženja, makar po Maxiju u poslednje vreme. Recimo, skoro naleteo na Dakota ćureću viršlu za 200 kinti, bilo par dana sniženje, inače je 370.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...