Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

Ja se otrovo prasetinom i jagnjetinom jedared, horor, molio sam da umrem

zar ti nisi turtle man?

idi i vataj kornjače

Edited by beta kentauri
Link to comment

jagnjetina, moguce je samo ako si dobio neki komad buta koji je ostao krvav. nekada majstori nemaju strpljenja kada peku jagnje i pojacaju vatru pa deblji komadi mesa kao but ostanu malo krvavi. druga mogucnost je da je jagnjetina bila hladna i ko zna koliko je stajala.

 

moje najgore trovanje u zivotu je bilo od lubenice.

Link to comment

njoj nista, Nautilus se otrovao :Jova:

 

a sad ozbiljan mod: 1) kako od lubenice, stvarno? 2) nadam se da ti se nisu ogadile posle toga?

Link to comment

moguce je da su se dagnje potparile i iskusno otvorile tokom povratka kuci po suncu

 

pa ovo na recepte da stavis, lagani snek tokom duze voznje - ostaviti kilo dagnji na suncanoj strani automobila, posle 10 minuta osmotriti i preko otvorenih poprskati malo limunovog soka.... u drugu kesu na podu suvozacke strane odlagati otpad....  :0.6:

Link to comment

od lubenice? kako jbt? šta joj je bilo?

Stavio je lubenicu na gril i necete verovati sta je dobio! Kad pogledate video probacete i sami.

Edited by halloween
Link to comment

od lubenice? kako jbt? šta joj je bilo?

Otkud znam, mozda je bila prezrela, mozda su ih prskali necim, nemam pojma. 3 dana sam bio na solji. Par godina nisam jeo lubenice.
Link to comment

moze da se desi,oce prodavci da ih " umiju " nekom prljavom krpom kad su musave I lepo komtaminiraju koru lubenice,ti je raseces I uneses TO u nju.

Link to comment

Meni inače lubeniške od sredine avgusta prave stomačne probleme,tako da u tom periodu prestaje konzumacija istih.Razlog-pojma nemam.A dagnje mi gospoja donela par kila pre neku godinu iz cg,što neko reče,molio sam boga da mrem...a ceo život ždrao razne školjke sumanuto od odmah iz vode do spremljenih ovako ili onako...prstaci direktno iz kamenčine mi bile omiljene (čujem zabranili ih).

Link to comment

Meni inače lubeniške od sredine avgusta prave stomačne probleme,tako da u tom periodu prestaje konzumacija istih.Razlog-pojma nemam.A dagnje mi gospoja donela par kila pre neku godinu iz cg,što neko reče,molio sam boga da mrem...a ceo život ždrao razne školjke sumanuto od odmah iz vode do spremljenih ovako ili onako...prstaci direktno iz kamenčine mi bile omiljene (čujem zabranili ih).

 

eee, pa nemoj, čuvaj svoju tibu za onolike burgere po gradu koje voliš da manđaš

 

od kada su prstaci zabranjeni? valjda su ti ispod kamenčine ekooški prihvatljivi

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

od kada su prstaci zabranjeni? valjda su ti ispod kamenčine ekooški prihvatljivi

 

Nisam ovo znao...zabranjeni u Hrvatskoj već 20 godina.

inače, da imam ikakav autoritet u tim stvarima, počeo bih inicijativu za desetogodišnju zabranu prodaje kečige u Srbiji. 

strašno je šta se prodaje u ribarnicama, kečige od 15 cm, mlađ praktično.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Otkud znam, mozda je bila prezrela, mozda su ih prskali necim, nemam pojma. 3 dana sam bio na solji. Par godina nisam jeo lubenice.

 

Čuj možda su ih prskali, nema šta se ne prska.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...