Jump to content
IGNORED

Sta da jedem?! :(


Aineko

Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Aineko

    26

  • ToniAdams

    24

  • aram

    16

  • Indy

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

super je i stara cvekla. izaberi manje komade i iseci na pljoske i metni na 180 sa muljem u rernu na 40ak minuta (zavisno od debljine cvekle).

a eo ti i recepat za simple salatu sa cveklom, krompirom, šargarepom i ostalim "jeftinim" sastojcima: http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=83&view=findpost&p=1754468
s tim da koristim cveklu iz tegle (birati krupnije sečenu, da su komadi deblji a ne mrvice ko što znaju da spakuju)

Edited by maheem
Link to comment

super je i stara cvekla. izaberi manje komade i iseci na pljoske i metni na 180 sa muljem u rernu na 40ak minuta (zavisno od debljine cvekle).

 

a eo ti i recepat za simple salatu sa cveklom, krompirom, šargarepom i ostalim "jeftinim" sastojcima: http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=83&view=findpost&p=1754468

s tim da koristim cveklu iz tegle (birati krupnije sečenu, da su komadi deblji a ne mrvice ko što znaju da spakuju)

niko nije rekao nista o secenju, ja skuvala celu cveklu  :unsure:

ispala je odlicno :)

 

 

ali jebem ti, 4 dana na ovoj dijeti i malopre se napuni stan dimom (nesto se przilo. ne za mene, of course  :dry: ) i meni odmah kao da hoce glava da eksplodira od mukusa, pun nos i sve ostalo u glavi sto moze da se napuni+ kijanje+kasljanje+stegnuto grlo+stegnuta, bolna pluca... srecom proslo je brzo kako se i javilo, nakon sat vremena vec sve OK. valjda kad jedem ovako kako jedem ove epizode brze prodju. otkud znam... 

Link to comment

Imam 1 glupo pitanje - a nemas antihistaminike (tablete/kapsule?)

imam, samo mi je jako los osecaj kad pocne da slabi efekat. imam pumpicu, udahnula dva put kad je ovo krenulo i valjda je i to pomoglo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...