Jump to content
IGNORED

Vujosevic vs. Covic

cedo

Recommended Posts

Ako se dobro secam, Kup Rajmunda Saporte je bio kao fudbalski Kup pobednika kupova, Korac kup kao Kup UEFA, dobro je da su spojili to u jedno takmicenje.

tako je bilo. sad je eurokup kao liga evrope.

• Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• MiddleClass

152

• harper

173

• copkillah

153

• Кристофер Лумумбо

121

Ne vidim ništa novo ni interesantno u činjenici da je Partizan bio zaštićen, protežiran i prožet SPS kadrovima. Sa druge strane, uočavam zapanjujuće podudarnosti sa i onda i danas nezaštićenom zvezdom u ondašnjem vremenu.  :fantom:

Ja to samo zbog toga sto ti je bilo zao Beocina, ni zbog cega drugog.

Sjajan igrač i čovek.

Tužno je bilo gledati kako tadašnja Crvena zvezda uz svu moguću podršku državnog aparata i JULa kasapi BFC Beočin i otima najbolji centarski tandem u zemlji Topić - Topalović. 

I Kuzmanovića u paketu.

Malo offa, Topalović je na zlataru sam sa svojih 10 prstiju™ napravio neki hotel, sve u drvetu, sve ručni rad i tako to, bio u kvadraturi kruga. Zlatarski Zlatnik...

http://zlatarskizlatnik.rs/

Poenta nije u Partizanu, već ko je bio u nezaštićenoj zvezdi koja je naspram sebe imala Partizana sa SPS i JUL kadrovima, za razliku od nje same, slabe i krhke, sa SPS i JUL kadrovima. Inače, taj Partizan je potonuo i drala ga je Budućnost narednih nekoliko godina.

Glas, bravo, Kuzma mi je bio idol tih godina, sjajan čovek i igrač. Šteta što je otišao stazama greha.

Ja se sećam Radničkog sa Krsta, velikog kluba, šta velikog legendarnog, i načina na koji je bio kasapljen od strane Predraga Danilovića. Danilović je sam, bez pomoći državnog aparata i JUL-a oteo Stefana Nadjfejia, inače sjajnog čoveka i solidnog igrača i Nemanju Matovića, sja...zapravo, ne znamo tačno kakav je čovek i igrač Matović jer mu je karijera prerano prekinuta zbog teške povrede zbog čega je po kratkom postupku raskinut njegov ugovor sa KK Partizan. Registraciona komisija je na svom redovnom zasedanju, na osnovu uvida u priloženu dokumentaciju, zaključila da su ugovorne obaveze KK Radnički prema pomenutim igračima izmirene i da nema osnova za raskid ugovora. Predrag Saša je nakon toga na RTS-u izjavio, citiram- Ja sam Danilović. Nisam se ja valjda vraćao u zemlju da bi me preglasavali na Registracionoj komisiji. Iz do sada neutvrđenog razloga Registraciona komisija se ponovo sastala 7 dana kasnije (inače se sastaje samo 2 puta godišnje, leti i zimi) i procenila da je neljudski sputavati mladiće u daljem kulturnom i košarkaškom uzdizanju te su oni postali punopravni članovi velike crno-bele porodice.

Poenta nije u Radničkom, već ko je bio u nezaštićenom....

Ja se sećam Radničkog sa Krsta, velikog kluba, šta velikog legendarnog, i načina na koji je bio kasapljen od strane Predraga Danilovića. Danilović je sam, bez pomoći državnog aparata i JUL-a oteo Stefana Nadjfejia, inače sjajnog čoveka i solidnog igrača i Nemanju Matovića, sja...zapravo, ne znamo tačno kakav je čovek i igrač Matović jer mu je karijera prerano prekinuta zbog teške povrede zbog čega je po kratkom postupku raskinut njegov ugovor sa KK Partizan. Registraciona komisija je na svom redovnom zasedanju, na osnovu uvida u priloženu dokumentaciju, zaključila da su ugovorne obaveze KK Radnički prema pomenutim igračima izmirene i da nema osnova za raskid ugovora. Predrag Saša je nakon toga na RTS-u izjavio, citiram- Ja sam Danilović. Nisam se ja valjda vraćao u zemlju da bi me preglasavali na Registracionoj komisiji. Iz do sada neutvrđenog razloga Registraciona komisija se ponovo sastala 7 dana kasnije (inače se sastaje samo 2 puta godišnje, leti i zimi) i procenila da je neljudski sputavati mladiće u daljem kulturnom i košarkaškom uzdizanju te su oni postali punopravni članovi velike crno-bele porodice.

Poenta nije u Radničkom, već ko je bio u nezaštićenom....

Ti baš imaš bujnu maštu...

U npr. Japanu su i mangulice i pudlice podjednako na ceni kao kvalitetni kućni ljubimci, kako patuljaste, tako i one nešto veće. Ispuštaju zvukove, rastrče se po stanu, igra im se kada ih se češka po vratu i podjednako su egzotični kao vrste. Ne jedan tip se setio da prodaje jaganjce umesto pudlica, a prasiće vulgaris umesto mangulica, pa potom nestane pre nego što primerci porastu i kupac uoči da je prevaren, ali to sad nije poenta... Poenta je da ide na nerve praćenje svakog groka i kevta, te da treba zvati šintere umesto podržavanja ovog cirkusa za less fortunate još jednim u nizu topika o predumišljeno bombastičnoj i bljutavo teatralnoj naprednjačkoj distraction ikebani.

Moze i obrnuto

S obzirom da je jedan zasticen od strane vlasti, a drugi beli medved u svakoj vlasti, nista od toga.

Edited by Milosh76
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...