Jump to content
IGNORED

MLB '14


Prlapan

Recommended Posts

BTW da li su morali ovako da useru mlb tv!? prvo, da li postoji veca glupost od ovoga da ne mozes sam da biras kvalitet, nego ti on ocenjuje najbolje sto moze, a drugo za odigrane utakmice vise nema ono da se klikne na ining i izaberes at-bat koji hoces, nego moras sam da nagdjas kad je ko bio... A mogli su samo da ostave isto kao i do sad, nista ne bi falilo... Jedino NFL nije usrao game pass, nba i mlb se takmice ko ce gore...

 

Neshvatljivo je kako su usrali, jebao ih novi plejer. 

Link to comment
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    42

  • theanswer

    36

  • stoutspectacledbold-head

    34

  • freakns

    27

Nisu mi jasni. Ovi mozda imaju bolji lineup samo od Cubsa, i to zbog Altuvea, a i to je veliko mozda. Razumem jedan kilav mec, no dva su vec sramota.

Link to comment

Svaki pičer izgleda kao Rendi Džonson u najmanju ruku protiv udarača Jenkisa.

 

A Bonifacio pozdravlja kritičare sa još jednim 4 od 5 za sad

Edited by theanswer
Link to comment

teacheru, ajde stvarno skini limit za transakcije u onoj ligi da sredimo timove mi koji nismo bili na draftu, pa posle stavi i jednu nedeljno ako hoces...

Link to comment

Bonifacio i sada krenuo 2-2, covek je u potpunosti opravdava pojam curse of freak :Hail:

 

i kako to mislis ako ne dobijemo? pa to je potpisano maltene :(

Link to comment

teacheru, ajde stvarno skini limit za transakcije u onoj ligi da sredimo timove mi koji nismo bili na draftu, pa posle stavi i jednu nedeljno ako hoces...

Hoću, večeras posle 11

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

:lolol:

Cestitke. Moglo je biti manje napeto, da su pustili Hammela da zavrsi sedmi ining. Pitch count je bio na 98. Dobro, ipak je pocetak sezone, mogu razumeti. Mada, vas bullpen godinama uteruje strah u kosti... :evil:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...