Jump to content
IGNORED

MLB '14


Prlapan

Recommended Posts

krenuo spring trening. danas krece najbolja mlada rotacija u ligi. najave su da ce ici

Flower

Castro

Rizzo

Montero

Baez

Soler

Coghlan

Olt

P

 

Bryant se ocekuje negde oko all stara, i onda bi on trebao na clean up, a svi ostali mesto dole... mada, to bi znacilo Baez tek 6., tako da mozda njega ostave no5 a Montera tutnu jos jedno mesto dole... takodje, ako Soler dobro udje u sezonu, bice svasta...

uh uh uh. Rizzo, Bryant, Baez, Soler, cetiri coveka, svaki sa laganih 30+ u sezoni. jos kada bi neko Castru objasnio da nije jedan od tri najgora SS u ligi, ehhhhh

 

ps. previse optimisticno ulazim u sezonu. bice ovo duuuuuuuuuuuuuuga godina znaci :(

Link to comment
  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    42

  • theanswer

    36

  • stoutspectacledbold-head

    34

  • freakns

    27

krenuo spring trening. danas krece najbolja mlada rotacija u ligi. najave su da ce ici

Flower

Castro

Rizzo

Montero

Baez

Soler

Coghlan

Olt

P

 

Bryant se ocekuje negde oko all stara, i onda bi on trebao na clean up, a svi ostali mesto dole... mada, to bi znacilo Baez tek 6., tako da mozda njega ostave no5 a Montera tutnu jos jedno mesto dole... takodje, ako Soler dobro udje u sezonu, bice svasta...

uh uh uh. Rizzo, Bryant, Baez, Soler, cetiri coveka, svaki sa laganih 30+ u sezoni. jos kada bi neko Castru objasnio da nije jedan od tri najgora SS u ligi, ehhhhh

 

ps. previse optimisticno ulazim u sezonu. bice ovo duuuuuuuuuuuuuuga godina znaci :(

Zašto si ovo uradio svom timu? Očekujem bar tri tomi džon operacije i 2 završetka karijere...

 

Btw, koji je ovaj Montero?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Harvey deluje spremno, nakon duge pauze. Dva savrsena ininga, dovoljno za pocetak. Nadam se da ce ga zaobici povrede, jedan od meni omiljenih mladjih picera.

Link to comment

Ja cu reci samo tuga sta je ostalo od onako mocne ekipe '06-'12 Phillies-a. Evo sad mozda i Cliff ode na operaciju levog lakta sto bi mozda znacilo i kraj karijere. Hamelsa ceo offseason su pominjali oko tradea. Da su bar bili uspeli uzeti jos jedan WS za Doc-a ponajvise lakse bi se osecao, ovako ostaje gorak utisak da su mogli dosta vise. Amaro kreten. Postali smo kao Frikijevi Cubsi, mada oni su sad bas simpa ekipa koja ide ulaznom putanjom bar se nadam, dok ovi moji tonu i ne zna se gde je kraj. 

Link to comment

Ne secam se da li se vratio prerano ili sta se tacno desilo, ono sto znam da ga je lakat zezao tipa u maju, pa napravio pauzu dva meseca probao 2-3 utakmice to se ponovo vratilo i onda je zavrsio sezonu. Bice jasnije narednih par dana, on je pricao da je dobro proslu utakmicu, a eto ti sad. Izgleda da je tako i prosle sezone.

Link to comment

Ja cu reci samo tuga sta je ostalo od onako mocne ekipe '06-'12 Phillies-a. Evo sad mozda i Cliff ode na operaciju levog lakta sto bi mozda znacilo i kraj karijere. Hamelsa ceo offseason su pominjali oko tradea. Da su bar bili uspeli uzeti jos jedan WS za Doc-a ponajvise lakse bi se osecao, ovako ostaje gorak utisak da su mogli dosta vise. Amaro kreten. Postali smo kao Frikijevi Cubsi, mada oni su sad bas simpa ekipa koja ide ulaznom putanjom bar se nadam, dok ovi moji tonu i ne zna se gde je kraj. 

ma mi smo poslednji put imali tim 2007 i 2008... kada je dosao Sriano, on, Aramis i Lee su nosili tim. pitching je bio odlican. Big Z i Lilly, pa sledece sezone dodali Hardena i strpali Dempstera u rotaciju. imali skoro 100 pobeda 2008. ali obe playoff serije, i Zona 2007 i Dodgersi 2008 su bile sa raspadom pitchinga i potpunim odsustvom battinga. uzas kompletni...

i onda smo 5 godina radili jednu te istu stvar i bivali medju najgorim timovima u ligi... sreca te smo doveli Epsteina i ovaj je krenuo da sredjuje tim iz pocetka, i sada konacno ima nade da cemo imati dobru sezonu. a ako ne ovu, onda sledecu definitivno, jer u battingu imamo stravican power, samo sto su mladi pa mozda se nece uklopiti ove sezone... takodje, ni pitching nije los, i ako Maddon nije potpuno izlapeo(a cini se da nije...), mozemo biti opet solidni...

videcemo

Link to comment

Ja cu reci samo tuga sta je ostalo od onako mocne ekipe '06-'12 Phillies-a. Evo sad mozda i Cliff ode na operaciju levog lakta sto bi mozda znacilo i kraj karijere. Hamelsa ceo offseason su pominjali oko tradea. Da su bar bili uspeli uzeti jos jedan WS za Doc-a ponajvise lakse bi se osecao, ovako ostaje gorak utisak da su mogli dosta vise. Amaro kreten. Postali smo kao Frikijevi Cubsi, mada oni su sad bas simpa ekipa koja ide ulaznom putanjom bar se nadam, dok ovi moji tonu i ne zna se gde je kraj. 

 

Amarao je budala, kasni 2 godine sa svim. Jebote kakva je to ratacija bila, Doc, Lee, Hamales, Oswalt, cak je i Vance Worley odigrao tu sezonu odlicno za 5. u rotaciji, a doc i lee su takvi mamojebi bili stvarno steta zbog njih. A trio Rollins-Utley-Howard su mi jedan od najomiljenij u sportu, howard se prerano raspao, mada sad je smrsao :D. 

Link to comment

Amarao je budala, kasni 2 godine sa svim. Jebote kakva je to ratacija bila, Doc, Lee, Hamales, Oswalt, cak je i Vance Worley odigrao tu sezonu odlicno za 5. u rotaciji, a doc i lee su takvi mamojebi bili stvarno steta zbog njih. A trio Rollins-Utley-Howard su mi jedan od najomiljenij u sportu, howard se prerano raspao, mada sad je smrsao :D. 

problem je sto su J Roll i debeli vec poceli da padaju kada su Halladay i Lee dosli. pogotovo debeli... ali i dalje je nejasno kako su izgubili protv STL. OK, sem cinjenice da su Cardsi najsmrdljiva fransiza u istoriji sporta. jebeni Carpenter baci shutout u odlucujucoj tekmi i sjebe Doca... kakva su to govna, uh, oma se iznerviram samo kada pomislim

Link to comment

Mrtvi St. Louis to necu dugo prezaliti, pogotovu kad se setim da smo ih mi pustili u Play-Off sa pobednom u 14 inninga nad nesrecnom Atlantom bez ijednog dobrog razloga umesto da bas njih u fazi raspada uneredimo u tom istom kolu PO. I onda jos dodas kako ih je Texas ispustio kroz sake u WS, tuga.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...