Jump to content
IGNORED

MLB '14


Prlapan

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    42

  • theanswer

    36

  • stoutspectacledbold-head

    34

  • freakns

    27

Bonifacio je potpuno lud jbt... covek je upravo imao walk, i sada mu je OBP .548 :wacko:

 

ja prosto ne verujem

 

(i dok sam pisao uvatise ga u kradju :frust: )

Link to comment

jesi video kako Bonifacio postize run? :lol:

 

inace ste uzasno glupavo primali runove... Wood extra odradio svoje, 6IP, 3H, 3BB, 0ER... sada treba sacuvati samo 4-0 :)

Link to comment

Nemate vise Marmola, tesko cete ovo ispustiti. :lolol:

Propustili smo sansu na 0-0, lose odigran mec do sada.

 

Kada vec pomenuh onog nesretnika, vide li grand slam sinoc u Washingtonu. :lolol:

Link to comment

dobismo nekako govna iz St Louisa... jebote, ti likovi imaju 18 zivota, strasno. Shark ih izdominirao, udjemo u deveti sa 3-1, i onda ground single, HBP(koji bas i nije bio), sac bunt, wild pitch(run 3-2), HBP, walk, sac fly(3-3), ground out... mi oma tri outa, oni walk, walk, out, out, i ostave closera da udara sa 2 on, 2 out. strike outovali ga, i onda lead off double, sac bunt, int walk, pokusaj jos jednog buntu da postignemo run, i covek pop upuje... ja poceo da lupam glavom u zid, kada Castillo, 2 on, 2 out dinger. ode skoro preko stadiona kako je zveknuo...

 

jos jednom, Cardinalsi su najogavniji tim koji je hodao kuglom zemaljskom. u rangu NE Patriotsa, NY Giantsa i NY Yankeesa

Link to comment

Izivljavanje Brejvsa, nemam zivaca vise to da gledam.Vert, krmak jedan, i Simons u 1. i Poljak u 2. iningu odose na triple tako sto zveknu lopticu u njegovo polje, pa dok se on okrene, pa dok ode do te jebene loptice, pa dok je baci...

Djio je uzasan, a Natsi ce poduvati za plejof ( opet ).Cekam sad Teksas - Hjuston.

Juce gledao iz Bronksa.Kuroda stabilan, nista panika, a Keli zatvorio rutinski.Oba hvataca dominirala ofanzivno, Mekken na kvadrat.

Somina Karp, da mu, iz ko zna kog razloga, nije palo na pamet da bi on mogao pokusati maznuti 2. bazu, moglo se skroz zakuvati u 7. iningu.

Link to comment

Neverovatno kako je Gio nesiguran veceras. Znam da mu ovo gostovanje, retko kada ide od ruke, no ovo je previse. Ocekivao sam bar koliko-toliko egal mec, mada je Nationalsima lineup okrnjen. Moji protiv Brewersa, klasika, I dalje mi nije jasno, kako ovi naredjase tolike pobede. Ne kazem da su losi, ali meni nisu nista specijalno.

Link to comment

Kisilo u Arlingtonu, srecom, bez odlaganja.Nakon horora iz Altante, ovo je stvarno prijalo.Perez i 'Holcer ( 7K ) samarali za sve pare, Andrus iskljucen za kraj 3. jer je glavnom sudiji srao sto mu svirao K, odbrana Teksasa odigrala double play u ( cak ) cetiri navrata, a Choo igra DH ( sto? ).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...