Jump to content
IGNORED

MLB '14


Prlapan

Recommended Posts

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Miljenko

    42

  • theanswer

    36

  • stoutspectacledbold-head

    34

  • freakns

    27

I koje su prognoze za 2014, ja samo znam da ce fila biti jos gora nego prosle.

prognoze?

jel znas ti sta je Lake-Sweeney-Schierholtz? startni outfield Chicago Cubsa :(

Link to comment

Bacio pogled na Padres-Dodžers, Ryu bacio 7 scoreless ininga i onda ušao Brajan Vilson i prvi at bat HR Seta Smita,onda pravi grešku kod hvatanja banta,na kraju Denorfia za 3:1 trenutno

Edited by theanswer
Link to comment

sada vidim predvidjeni lineup Cubsa...

 

Emilio Bonifacio leadoff :isuse: Junior Lake je jedini batter sa career OPS >750, a i to verovatno zato sto mu je karijera jedva preko 200AB... preko 20HR realne sanse samo Rizo ima, preko 15 bi mogli i Lake i Schierholtz, eventualno Castro... Bonifacio, Castillo, Barney idu ispod 10. nepoznanica je Olt, ali i od njega ne ocekujem preko 15... utakmica :(

 

generalno, bice interesantno negde do polovine Aprila, do kada ce Cubsi uspeti verovatno i teorijski da ispadnu iz trke za 80w season, pa ce me najvise interesovati da vidim pitchere i Lakea i cekam da pozovu Javiera Baeza iz minorsa... aj da kazem da nisam skroz odustao od Castra, ali strepnja je sada daleko veca od nade

Link to comment

Lepo si pogodio ova 3 mlb-a. Ja nisam smeo da igrma onaj koji najlakše dolazi zbog Dikija. Jbg,dosta je i ovo kad se uzme u obzir kako je došlo. Nisam odavno video lošiji ining Verlandera od onog četvrtog danas.

Link to comment

mogao bi teacheru da u fantasyu sklonis limit na poteze tokom ove prve nedelje, cisto da mi sto nismo bili na draftu nadoknadimo i izbacimo ova govna koja na je yahoo uzeo...

Edited by Teixeira
Link to comment

Bonafacio 4/5... Možeš li nešto ružno da kažeš i o meni, čisto da profitiram na tvojoj lošoj karmi...

Samardžija objasnio. :)

odlican Samardzija.... dzabe 4/5 Bonafacia kada smo bili 0-11 sa RISP, plus ce sada Bonafacio da ima jedan hit u narednih 5 meceva...

 

 

Ocekivao sam da ce Samardzija biti dobar, no ne bas ovoliko. Napad Pirata standardno kilav, bar je taj poen dobro tempiran. :P

necete se ni vi leba najesti ako vam treba 10 inninga da dobijete Cubse :P

 

Phila-Texas 14-10 zato, ajme

Link to comment

Lepo si pogodio ova 3 mlb-a. Ja nisam smeo da igrma onaj koji najlakše dolazi zbog Dikija. Jbg,dosta je i ovo kad se uzme u obzir kako je došlo. Nisam odavno video lošiji ining Verlandera od onog četvrtog danas.

Verlander neubedljiv, Detroit dobio uz dosta srece, kada se ni ja vise nisam nadao. Tampa lagano,  da lakse nije moglo(i za mene pomalo neocekivano).

Link to comment

BTW da li su morali ovako da useru mlb tv!? prvo, da li postoji veca glupost od ovoga da ne mozes sam da biras kvalitet, nego ti on ocenjuje najbolje sto moze, a drugo za odigrane utakmice vise nema ono da se klikne na ining i izaberes at-bat koji hoces, nego moras sam da nagdjas kad je ko bio... A mogli su samo da ostave isto kao i do sad, nista ne bi falilo... Jedino NFL nije usrao game pass, nba i mlb se takmice ko ce gore...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...