Jump to content
IGNORED

Oceni film

ToniAdams

Recommended Posts

• Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

34

• atajlo

15

• ToniAdams

12

• Have_Fun

12

5660348.jpg

nije mi lego, 1/10.

ja se u potpunosti identifikovao.

seljače iz provincije dolazi u grad da ga jebu gracki mangupi.

9/10 i to samo zbog frizura.

ja sam onom sovinisticko rasistickom nacisti dao keca, keca i dvojku.

realno, hteo sam tri keca, ali braveheart je ipak zasluzilo dvojku jer ga ubiju na kraju. apocalypto i the passion of the christ, ciste kecine

Шовиниста, па шовиниста. :isuse:

Ок је сво ово оцењивање али ми стварно иде на живце тај део који онако успут покупи и неке његове ставове које знате да и ја делим. Не разумем какве везе има наш оправдани гнев са његовим односом према хришћанству, на пример. Мислим да је у корену тог беса једна завист јер је у питању леп човек. На страну што је имао и неке стварно добре филмове. Једном речју, можете да пљунете Мелу Гибсону под прозор, човек је мега шмекерчина. Али онај Бертолучи, тај ме фолирант већ невиђено нервира и дао сам кеца к'о врата.

apokalipto dobija jednu novu dimenziju ukoliko ga covek gleda zamisljajuci nebojsu glogovca kao protagonistu.

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Ja kao jedan  veliki emotivac i u isto vreme depresivac gledam samo filmove sa srećnim krajem . Neki filmovi su me baš rastužili kad se dvoje na kraju ne uzmu  :cry: Pa sam dala kečeve da se i drugi meni slični emotivci ne prevare :fantom: 

Našao sam da su oba rivjua veoma korisna. Primećujem novi pad popularnosti filmova ovog sineaste - eh, šta se tu može, život nekom majka, nekom maćeha....

• Create New...