Jump to content
IGNORED

Oceni film

ToniAdams

Recommended Posts

• Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

34

• atajlo

15

• ToniAdams

12

• Have_Fun

12

Kada ukucam u google engine ispise 8.1 ispod naslova, kad otvorim stranicu 5.2.

Indexing ponekad nije baš najbrža stvar na svetu, opušteno.

Pobobu bubo tu boraniju je odavno pacifikovao bocvanski odeljak centramoci™.

American Billionaire Falls Victim To Gabs Crime

A famous American billionaire couple and development partners to the government of Botswana, Robert and Sarah Rothschild have become the latest victim of the heightening cases of burglary in Gaborone. Philanthropic couple, Robert and Sarah Rothschild had their home in Extension II broken into by three Zimbabwean men, it surfaced last week in court.  )

• medium_php10CA.tmp.jpg

stranica o akiju kaurismakiju na wikipediji mi deluje prilicno neuredjeno. isto vazi i za njegove filmove.

Verzija na starofinskom pismu je u nešto boljem stanju.

Jebo ja pas mater ovom Belaćeviću, konobarica i tatin sin su dva razočarenja naspram dečaka iz junkovaca koji je remekdelo naravno, kečine!

Edited by Duci Simonovic

A Nymphoid Barbarian In Dinosaur Hell 1/10

Blacula! 1/10

Thir13en Ghosts 1/10

Ovako se glasalo sa novootvorenog gmail naloga. :mad:

ajoj koje smece novi Aronofski. dao sam mu 2 samo zato sto ga jos nisam odgledao. kad sam vec bio tu, setih se da zalepim abera i Crnom labudu, ajd nek bude dvojka zbog Mile Kunis, nisam ni ja na kraj srca

stranica o akiju kaurismakiju na wikipediji mi deluje prilicno neuredjeno. isto vazi i za njegove filmove.

Ja baš došao da ovo postujem. A jako dobro poznajem jednog wikipedija editora koji se baš već nekoliko dana oštri da je sredi, neš verovati koliko, čak je vežbao malo na imdb rivjuovima.

• Create New...