Jump to content
IGNORED

Finansiranje porodice&prijatelja back home(tm)


maximus

Recommended Posts

ma u pravu si ti u nacelu samo ne vidim kako do tog preokreta doci, konkretno.

 

sta danas mlade u srbiji sprecava da se politicki organizuju i bore za svoje interese, sta mislis? mozda delom i lagodna pozicija izdrzavanog lica? neko ko zivi ceo zivot bez ikakve ideje o odgovornosti ce sutra da se digne da osnuje politicku partiju i menja svet? smesno.

zato i imamo samo kojekakve debile tipa dveri koji rantuju protiv cigana i sta ti ja znam i to smatraju svojom vizijom i misijom. da bi se stvorila neka konstruktivna i artikulisana politicka ideja treba uloziti neki trud, napraviti plan, podneti i neku zrtvu mozda. ali svi bi da im bude bolje al da ih nista ne kosta. kace pemzija...

Link to comment
  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • rajka

    27

  • Leia

    21

  • Shan Jan

    19

  • Dagmar

    14

Top Posters In This Topic

ma u pravu si ti u nacelu samo ne vidim kako do tog preokreta doci, konkretno.

 

sta danas mlade u srbiji sprecava da se politicki organizuju i bore za svoje interese, sta mislis? mozda delom i lagodna pozicija izdrzavanog lica? neko ko zivi ceo zivot bez ikakve ideje o odgovornosti ce sutra da se digne da osnuje politicku partiju i menja svet? smesno.

 

realno, oni mogu (i morali bi) da ucestvuju, ali to mora da organizuje neko, veci broj njih, sa minimum preko 35 i odredjenim papirima iza sebe. Partija koju vodi neko sa 28 moze samo i da bude tipa obraza ili dveri. Ko ce da glasa za nekog klinca bez skole, sta god da prica? i jos nesto, a u vezi toga da im neko drugi kupuje hleb. Kada se bas gladni politicki organizuju, to je retko u formi stranaka. 

Edited by MancMellow
Link to comment

ma daaaj manc...pa aktuelni ministar finansija nam je onaj lik od 29 godina, ppv s 23 godine bio narodni poslanik u skupstini, chaddah 25 kad je bio "ozeni me" i sklepavao ldp, sve primeri politicara sa domace scene i to onako prvo sto mi je palo na pamet.

valjda bi mladi pre glasali za nekog ko je njima blize po godinama i ko bolje razume njihovu problematiku, pa i taj ceda je prebacivao cenzus do juce samo zahvaljujuci tome sto je alternativa, ma kako skrnava.

ne vredi, ne mogu da nadjem opravdanje za ovu zabokrecinu, mozemo ovako do sutra...

manji je problem sto njima neko drugi kupuje hleb nego to sto je takav odnos njima sasvim normalan.

Link to comment

ma daaaj manc...pa aktuelni ministar finansija nam je onaj lik od 29 godina, ppv s 23 godine bio narodni poslanik u skupstini, chaddah 25 kad je bio "ozeni me" i sklepavao ldp, sve primeri politicara sa domace scene i to onako prvo sto mi je palo na pamet.

valjda bi mladi pre glasali za nekog ko je njima blize po godinama i ko bolje razume njihovu problematiku, pa i taj ceda je prebacivao cenzus do juce samo zahvaljujuci tome sto je alternativa, ma kako skrnava.

ne vredi, ne mogu da nadjem opravdanje za ovu zabokrecinu, mozemo ovako do sutra...

manji je problem sto njima neko drugi kupuje hleb nego to sto je takav odnos njima sasvim normalan.

 

Ko je od nabrojanih bio nosilac izborne liste u 20-tim i ranim tridesetim? nema opravdanja, to se slazem, ali ne za ono za sta ti kazes. 

Edited by MancMellow
Link to comment

pa nista, pojavio se taj radulovic, ajd da vidimo sta ce novo da uradi. i ako nesto krene, koliko ce vremena trebati za neki vidljiv efekat.

ipak bi bilo dobro da se u medjuvremenu umesto cekanja sistemskih resenja pojedinci ipak malo i sami pokrenu iz letargije bar u okviru trenutnih mogucnosti. boljih prosto nema, a vreme prolazi..

Link to comment

pa nista, pojavio se taj radulovic, ajd da vidimo sta ce novo da uradi. i ako nesto krene, koliko ce vremena trebati za neki vidljiv efekat.

ipak bi bilo dobro da se u medjuvremenu umesto cekanja sistemskih resenja pojedinci ipak malo i sami pokrenu iz letargije bar u okviru trenutnih mogucnosti. boljih prosto nema, a vreme prolazi..

 

pa dobro, to da, naravno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...