Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

to ko je u podrumu i gde radi je bas tema ove teme.

 

bah zamro fajt. a ja nekako sve vreme bio u fazonu da je leja kraljica amazonki :(

ti si amazonka! ja u koznim gacama na posao ne idem.

 

nekom podrum, nekom oni prozori na 27 spratu sto ne mogu da se otvore, robija kako god okrenes.

ali da, da se vratimo na sandale...

Link to comment

ili na 15.

ja gla sujem da km ipak polako napreduje ka penthausu iz tog podruma. nježnim biljkama treba sunca.

nekom podrum, nekom oni prozori na 27 spratu sto ne mogu da se otvore, robija kako god okrenes.

Link to comment
  • 3 months later...

Gledam House of Cards zakasnelo i da, Claire Underwood je stvarno boginja formalnog oblačenja, od toga ne može bolje. Kaputi i haljine pre svega, košulje mi nisu baš savršene, ali sve zajedno je čisto 10. Jedino što nisam sasvim načisto da li je to tako zato što je ona zgodna kao đavo, ili bi bilo dobro i na nekoj ne toliko zgodnoj ženi. Plus, njena frizura je jedina kratka frizura koja mi ima smisla. RW je jedna od retkih žena koje su zilion puta bolje ribe sa kratkom kosom.

Link to comment

Jedino što nisam sasvim načisto da li je to tako zato što je ona zgodna kao đavo,

Ovo. Moze da obuce sta hoce, uvek izgleda bozanstveno i classy.

 

Plus, njena frizura je jedina kratka frizura koja mi ima smisla. RW je jedna od retkih žena koje su zilion puta bolje ribe sa kratkom kosom.

Sada je to tacno, ali kada je bila mladja duga kosa joj je bolje pristajala.

Link to comment

formalno? bele starke, farke, kosulja. to mi je svakodnevna odevna kombinacija za posao, samo ako je leto, onda kosulja kratkih rukava. ako treba da se ide na neki sastanak(sto uglavnom uspesno izbegavam), onda se lepo sredim, pa obucem bele starke, farke i kosulju(edit: ali se obrijem!). i u ovoj kombinaciji sam obisao sve i svasta, i kulturne ustanove, i ministarstva i sudove... jedino nisam jos bio kod predsednika ili britanske kraljice, ali jbg, i tamo bih isao isto, ako je posao u pitanju. ako je u pitanju neki koktel gde treba da se smejes i pricas casual, eskivirao bih(u firmi su naucili, vise me i ne pitaju da idem na evente, osim ako nije u pitanju neki zesci krkljanac ili kafana). kravatu nikada ne nosim, kosulju nikada ne upasujem, odelo i cipele nosim samo na svadbama i na svom diplomskom sam nosio. ali i tada ne upasujem kosulju. cipele nosim jos ako je sneg(duboke) ili kisa(plitke). postoje doduse i varijacije na temu, pa umesto kosulje dugih rukava obucem duks, umesto kosulje kratkih rukava obicnu majicu...

nazalost, ne daju mi da dodjem u bermudama i papucama na posao :(

Edited by freakns
Link to comment

Spada li u ovu temu skolska uniforma? Pretpostvicu da spada.

 

Tamo krajem 70tih isao sam tokom dve godine u skolu u Sudanu (Comboni College Kartum). 7 i 8 razred osnovne. To je bila popovska skola a na zalost cisto muska.

 

Djaci su bili iz celog sveta, pravo zamesateljstvo. Ultra mega bogati, srednji sloj i donji sudanski, kao i mi iz Juge, uglavnom siromasniji od vecine.

 

Ali da se to ne bi videlo,ne samo da se nosila uniforma, nego je skola obezbedjivala uniformu svima istog kvaliteta, vrlo jednostavnu (s obzirom na klimu) - lagane kaki pantalone i bela kosulja sa kratkim rukavima i dzepom na levoj strani na kom si morao da prisijes badge sa motom skole - always more,always better (nije kod njih bilo odlicnog uspeha, najbolji su bili vrlo dobri. )

 

Nista mi nije falilo sto sam nosio tu uniformu. Ovde nema sanse da tako nesto zazivi (ima nesto u pripadnosti skoli u koju ides - nije to tako glupo). A gledajuci sadasnji svet oko sebe i decu razmazeniju nego sto je normalno mislim da ne bi bilo nimalo lose.

Link to comment
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Gde u Beogradu mogu da kupim dobro klasično muško odelo, u cenovnom rangu od oko 350-450 eura? Po mogućnosti da je radnja u centru ili u nekom od većih tržnih centara na NBG, tj. da ne moram da idem na Banovo Brdo, Zemun Polje i slično.

Link to comment

Pogledaj radnju Lester prekoputa Beograđanke, Kralja Milana 23, imali su neka nemačka odela, sasvim OK u tom cenovnom rangu. Tu ti je u blizini i De Niro butik, na uglu, desno od zvezdinog butika, mislim da su oni malo skuplji. 

Edited by slow
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...