Jump to content
IGNORED

formalno oblačenje


kgmr

Recommended Posts

Baš bih voleo da vidim forumske žene u odelima.

sto bre? nosila odelo na srednjoshkolskoj maturi, dvoredno, koshulja kravata, shiveno po meri od strane 1 opake profesionalke. sve iz revolta prema histeriji oko haljina od turske svile. uto vreme smo bili gospoda, kad se josh znalo sta je revolucionaro ponashanje ^_^

 

ajde, vi doktori, sta ste oblacili za odbranu, za promociju? 

za odbranu neshto letnje izdva dela, tuniku i pantalone, mogla sam i u delhiju da branim u tom smislu. bio neki vruc oktobar (a kad pa nije bio), uostalom, ja nas dozivljavam kao umetnike koji imaju pravo da ne ugadjaju ochekivanjima ^_^

 

za kosu ne smem da kazem nishta, prepoznali bi me naulici odma sjutra :lolol:

Link to comment
  • Replies 671
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • trustno1

    81

  • ToniAdams

    54

  • kgmr

    42

  • gospa buba

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlična torba, MayDay, baš mi se sviđa.

Što se tiče P...S..., Mone i da dodam AMC - imam dosta njihovih stvari, glavni razlog je vrlo prozaičan a tiče se veličine jer su njihovi krojevi i brojevi konfekcijski takvi da ja mogu da se u njih spakujem. Ni ja ne volim kitnjasto mešanje materijala tako da takve komade zaobilazim. Moj omiljeni P...S... sako je u stvari neka jaknica sa epoletama koju kombinujem uz milion majica/košulja/bluzica i na farmerke.

http://www.bestshopmagic.com/shopping/zenske-stvari/odeca/jakna/9502/psfashion-jakna

Lepša je uživo milion puta.

 

Evo bolje slike

99642_p..s..18_1000x1000.jpg

Edited by Valkyrie
Link to comment

Odlična torba, MayDay, baš mi se sviđa.

Što se tiče P...S..., Mone i da dodam AMC - imam dosta njihovih stvari, glavni razlog je vrlo prozaičan a tiče se veličine jer su njihovi krojevi i brojevi konfekcijski takvi da ja mogu da se u njih spakujem. Ni ja ne volim kitnjasto mešanje materijala tako da takve komade zaobilazim. Moj omiljeni P...S... sako je u stvari neka jaknica sa epoletama koju kombinujem uz milion majica/košulja/bluzica i na farmerke.

http://www.bestshopmagic.com/shopping/zenske-stvari/odeca/jakna/9502/psfashion-jakna

Lepša je uživo milion puta.

 

Evo bolje slike

99642_p..s..18_1000x1000.jpg

де обичнo пецаш и на које мамце?

Link to comment

aganovici skrojili aljine za zaposlenice b92. svidja mi se, da imam formalne prilike i da mogu da stanem u nju, nosila bih je. 820 funti.

 

Ček, što za zaposlenice b92? Do jaja je haljina inače.

 

Nema ništa toliko šmekerski kao muškarac u odelu koje je skrojeno za njega, jbg. I to ne razumem kako je ikada mogao da bude fazon onih odela iz 80s i 90s, sa širokim lonama i nestrukiranim sakoima, pa čak i onim sačuvajbože naramenicama. Pre neki dan mi bio klijent koji je očigledno zastao sa stilskim razvojem u tom periodu (a i ne čudi, IT inženjer koji je 90ih zaradio pare i sad ima svoju firmu, kapiram da mu je žena tada kupila sva skupa odela i cipele), sve sam hteo da ga pitam hoće li Obilić jopet da bude šampion ove godine. Ja u tu svrhu, pošto ipa živaca za krojača i te fore (a i ne živim u Londonu pa da to ima smisla), posežem za dobrim starim naci-kreatorom, šta ću, gestapo mi je uvek kul izgledao. Ali pored odela moraš da uzmeš i njegovu šulju, da bi se sve lepo uklopilo. Zimi Church's cipele, jeste skupo ali kupio sam dva para sad u onom Parndorfu, ima da mi traju 10 godina bar.

 

A leto jeste najzajebanije i smišljeno da nam se usere u živote, ali sam ga porazio jednostanim uan-tu panč kombom od dva para pepe jeans pantalona, fino uzanih, ali ne i frulaških, lakih, sa visokim džepovima pozadi (da ti ne izgleda dupe spušteno) a i dovoljno loose spreda da se ne ocrtava moja zamamna kielbasa. U to upašeš neku jednobojnu košulju, dole lahke cipele od prevrnutog antilipa (nikad šimike, ali to je stvar ličnog stila, može se izgledati formalo i u tako nekim grdnijim japijevštinama, naravno). Kaiš diskretan i voila. 

 

Ovo su bili Arielovi modni saveti za savremenog tridesetdopedesetogodišnjaka koji želi da lako i bez stresa izgleda formalno. Vidimo se iduće nedelje, kada ćemo pričati o novom singlu Lejdi Gage, najboljem načinu da smotate buksnu od hašiša i nekim idejama za uskršnju trpezu sa našim specijalnim gostom M.M. Dabovićem.

Edited by Ariel
Link to comment

I to ne razumem kako je ikada mogao da bude fazon onih odela iz 80s i 90s, sa širokim lonama i nestrukiranim sakoima, pa čak i onim sačuvajbože naramenicama. Pre neki dan mi bio klijent koji je očigledno zastao sa stilskim razvojem u tom periodu (a i ne čudi, IT inženjer koji je 90ih zaradio pare i sad ima svoju firmu, kapiram da mu je žena tada kupila sva skupa odela i cipele), sve sam hteo da ga pitam hoće li Obilić jopet da bude šampion ove godine. J

ali neš bridžis je imao dobru reinterpretaciju ovog stila o kom govoriš, zar ne? mada je to sad skretanje s teme. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...