Jump to content
Sign in to follow this  
Singer

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Recommended Posts

Ted

Da li neko može da objasni ovaj pojam "zvaničnog hapšenja" odnosno potrebu da se begunac iz Latinske Amerike zvanično hapsi u susednoj zemlji?

ne postoji takav pojam. postoji tzv "građansko hapšenje" ali to je nešto drugo.

ako je uhapšen negde u L.Americi sa njim je moralo biti postupljeno u skladu sa zakonom države koja ga je uhapsila. verovatno neki ekstradicioni pritvor ili nešto slično. pod uslovom da je u pitanju država koja vrši ekstradiciju.

moguće i da je uhvaćen negde u L.Americi pa bez postupka otpremljen ka ovamo, gde je uhapšen i gde oficijalno počinje postupak. možda mu je predočeno da će biti likvidiran, bačen ajkulama isl. ako ne prihvati da ode na mesto gde će ga uhapsiti.

a moguće i ovo što Tresko kaže, da nikada nije ni odlazio iz CG. 

yabadaba

Očekujem cirkus u dolasku - doček na aeroportu sa 300 marica i tenkova, 5000 specijalaca, svi trgovi ulice i pijace će biti blokirane, kordoni duž bulevara da se ekstremisti ne okupe da oslobađaju svog šefa, rotacije će da jurcaju gore-dole, helikopteri oko naših glava - i cela kolona će onda da se vozika po gradu, već su najavili da ide prvo u MUP pa onda u specijalni sud...

:jerry:

Već je to sve prošlo (do spec. suda). Bez mnogo cirkusa 3 džipa i par audija.

Edited by yabadaba

Ravanelli

Ma gde. Za 6 meseci će Šarić da izadje uz jamstvo, i kad ga oslobode ili se obustavi postupak, tužiće državu za odštetu.

kakvo lupetaranje. kampanja se između ostalog i bazirala na šariću, gomila njegove ekipe je na sudu, zaštićeni svedoci, tone kokaina uhvaćena u saradnji sa DEA, država mu je oduzela svu imovinu i sada će kao oslobađanjem da rizikuje da najebe za sve te firme koje su otišle u stečaj... da ne pričam o stranom faktoru

tesko godine u najavi. jedino mi je jače kada ti je dečko filip mesec dana pred džobsovu smrt izneo teoriju da ga smenjuju zbog lošeg poslovanja i da je zdravlje samo izgovor

Edited by Ravanelli

Zaz_pi

Odavno je taj uhapsen i u Srbiji sto bi vratari rekli. Nije ovo samo za Dacica poruka, vec i za Pajtica, da ne pravi probleme oko pokrajinskih izbora. Lako ce Sarara da upire prstima za Metals banku itd.

akibono

Već je to sve prošlo (do spec. suda). Bez mnogo cirkusa 3 džipa i par audija.

buuuu, veliko razočarenje  :cry:

Ted

kakvo lupetaranje. kampanja se između ostalog i bazirala na šariću, gomila njegove ekipe je na sudu, zaštićeni svedoci, tona kokaina red handed uhvaćena u saradnji sa DEA, država mu je oduzela svu imovinu i sada će kao oslobađanjem da rizikuje da najebe za sve te firme koje su otišle u stečaj... da ne pričam o stranom faktoru

jedina istina je da mi o ovom slučaju pojma nemamo, osim informacija koje stižu iz medija i od političara. mediji/političari jednako sinonim za laž, lupetanje,nestručnost jednako nepouzdane informacije/poluinformacije. 

naročito će biti interesantno ako optuženi ponude inkriminišuće informacije o onima koji ih gone. pa krenu da trguju tim informacijama. u tom slučaju svaki ishod postupka je moguć.

Tresko

kakvo lupetaranje. kampanja se između ostalog i bazirala na šariću, gomila njegove ekipe je na sudu, zaštićeni svedoci, tone kokaina uhvaćena u saradnji sa DEA, država mu je oduzela svu imovinu i sada će kao oslobađanjem da rizikuje da najebe za sve te firme koje su otišle u stečaj... da ne pričam o stranom faktoru

tesko godine u najavi. jedino mi je jače kada ti je dečko filip mesec dana pred džobsovu smrt izneo teoriju da ga smenjuju zbog lošeg poslovanja i da je zdravlje samo izgovor

Eto, nalupetao si se u jednom pasusu, kao i obično i napisao gomilu nedotupavnog sranja, koje ne znači ništa.

Naravno, jer ne znaš ni o čemu pričaš, nego samo nabacuješ novinske naslove.

Ravanelli

brate, opet ste u dejan salvatore nestorović modu

--

tresko, šampion ignorisanja realnosti. wau

Edited by Ravanelli

Milosh76

Da li je Saric nas ili drzavljanin CG, posto oba ne moze, cini mi se?

Ted

mislim da je državljanin Srbije, negde od 2005. ili tako nešto

Filipenko

Nisam rekao da Džobsa smenjuju već da pravi odstupnicu (ne isključujući mogućnost da ga smene) i da deoničari nisu bili zadovoljni njime, što je istina jer je tada uleteo u silnu frku sa Androidom, Samsungom, svima sa kojima je mogao. On sam je tvrdio da je zdrav i da je izlečen nakon operacije raka koji je imao. Nisam ja mogao znati da će mudro i iskusno dijetu preporučenu od strane lekara od krmenadli, džigerice i rozbratne zameniti dinjom i lubenicom.

Tim Kuk je po dolasku na čelo kompanije ispeglao razne stvari sa par poteza koje Džobs nikad ne bi povukao makar kompanija propala, poput nuđenja iPhone-a sa ekranom većim od 3,5 inča što je Džobs tvrdoglavo odbijao (čime su takođe deoničari bili nezadovoljni i nije se videlo kuda dalje ako se ostane pri toj odluci jer je već nekoliko generacija tavorilo na tih 3,5 inča) i ubrzavanjem ciklusa između novih generacija raznih proizvoda. Edit: e da, izbacio je i tablet od 7,9 inča koji je Džobs takođe tvrdoglavo odbijao da ponudi. No dobro, kapiram da to nisu "vizionarski" proizvodi i da se ne odlikuju "atmosferom liderstva" koja je karakterisala Džobsa.

No, i to ima svoje posledice, pa sada imaju milione iPhone 5C telefona na lageru i nemaju kome da ih prodaju, ali nema veze, slobodno iskoristi to da mi 2017. poručiš da sam tvrdio da Apple nema kome da proda svoje telefone en đeneral. Naravno, očekujem da nasred sobe držiš biografiju Džobsa, uputstvo mladima za uspeh™!

Edited by Filipenko

akibono

Idemo dalje, investicije samo pristižu!
Autodromi i Teslagrad od 25 kvadratnih kilometara!

ARAPI ULAŽU: Država dala podršku za autodrom

Generalni sekretar AMSS Aleksandar Nikačević upoznao ministra Vanju Udovičića s planovima arapskih investitora za razvoj auto-sporta

http://www.kurir-info.rs/arapi-ulazu-drzava-dala-podrsku-za-autodrom-clanak-1281183

Bolidi su već tu, samo asfalt da nalepe!

sajam-automobila-sportska-vozila-aleksan

Teslagrad - grad budućnosti

Dok državnici Srbije dogovaraju s arapskim šeicima izgradnju poslovno-stambenog kompleksa Beograd na vodi po ugledu na Dubai ili Hongkong, Srpski institut iz Vašingtona i Babson koledž iz Bostona planiraju podizanje preduzetničkog Tesla grada, takođe u srpskoj prestonici. Tim povodom nedavno su u Beogradu boravili i sa zvaničnicima razgovarali Šanker Sigam, predsednik ustanove Babson global pri istoimenom Bostonskom univerzitetu, i Danijela Sremac, osnivač i predsednica Srpskog instituta.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/389093/Teslagrad--grad-buducnosti

Hella

edit: jači praslin

Edited by Hella

Прслин

Курир ексклузива: "Oвако сада изгледа Дарко Шарић":

darko-saric-foto-kurir-1395135322-464151

istokthumb.jpg

:o

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...