Jump to content

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Singer

Recommended Posts

• Replies 13,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

531

• Аврам Гојић

493

• Tresko

441

• Turnbull

440

Кристофер Лумумбо

Ako ti znači, SNS je ispod 50% u Hanu (bar bio po preliminarnim rezultatima)

da, to mi treba. gde si to nasla?

znaci mi smo disidenti :0.6:  (ne smem ni da pogledam koliko ima sps, verovatno drugu polovinu :cry:)

Кристофер Лумумбо

pa to je to, nece od ovoga da varira mnogo.

zanimljivo je da je ds pocistio tadija i da je ldp konstantno iznad cenzusa. za radulenceta niko nije cuo, jos uvek nije stigao tviter dole.

hvala :)

Edited by kojot

Btw zasto bi SNS lista pravila koalicionu vladu sa bilo kim?

Zato što nervno labilna vulva kao što je Vučić u tri života neće skupiti herca da jasno i nedvosmisleno preuzme kompletnu odgovornost koju su mu birači dali. To će morati nekako da se uvije, zamuti, spinuje... Pre ga vidim kako sastavlja neku široku vladu narodnog jedinstva (propisno ucenjenu preko odnosa snaga u parlamentu) i garantujem ti da već sada smišlja kako da čitava vlada bude njegovo malo pozorište a da krivicu za njene katastrofalne rezultate na kraju lepo razdeli 4-5 partija i isto toliko "nestranačkih ličnosti". Uz potpunu kontrolu medija neće biti teško napraviti ovakav spin.

Zato što nervno labilna vulva kao što je Vučić u tri života neće skupiti herca da jasno i nedvosmisleno preuzme kompletnu odgovornost koju su mu birači dali. To će morati nekako da se uvije, zamuti, spinuje... Pre ga vidim kako sastavlja neku široku vladu narodnog jedinstva (propisno ucenjenu preko odnosa snaga u parlamentu) i garantujem ti da već sada smišlja kako da čitava vlada bude njegovo malo pozorište a da krivicu za njene katastrofalne rezultate na kraju lepo razdeli 4-5 partija i isto toliko "nestranačkih ličnosti". Uz potpunu kontrolu medija neće biti teško napraviti ovakav spin.

brao. ne znam da li će unutra uvući neke stranke ali sam potpuno siguran da moramo videti dva-tri Raduleta za koje će - jer, jel'te, "on nema problem s tim" - posle lepo otvoriti srce i priznati da su bili njegova greška.

Prva velika pobeda posle velike pobede

Odbegli narko-bos Darko Šarić uhapšen je rano jutros, nezvanično saznaje B92.

Reralizacijiom ove dugo planirane akcije rukovodili su, kako javlja TV Pink, ministri pravde Srbije i Crne Gore Nikola Selaković i Duško Marković.

Kako saznajemo, povodom hapšenja Šarića danas bi u 12 h trebalo da bude održana konferencija za novinare u Vladi Srbije.

Edited by Tinman

Prva velika pobeda posle velike pobede

Ali, šta je tu imao da ko-rukovodi ministar iz Crne Gore?.........Oh wait............možda se sve vreme krio u Crnoj Gori.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...