Jump to content
IGNORED

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Singer

Recommended Posts

naravno, skup je zakazan u radno vreme, što mi dosta govori ili o pameti ili motivima organizatora. rado bih išao da se slikam za policijsku arhivu, ali sve sam uvereniji da će biti boljih prilika.

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tresko

441

• Аврам Гојић

493

• gospa buba

531

• Turnbull

440

Za Slobinog vakta citanje ovih telegrama podrske u dnevniku su bili, iako idiotski, nekako dostojanstveni. Ovo sada sa pemeesom je ni po jada.

to je to, botovanje se vraća na male ekrane teve prijemnika.

ali vitlanje motkama, jebemti. govno jedno sa pulsom, kako ga nije sramota. svi isti pasivno-agresivni manir usvajaju.

Председник Самосталног синдиката "Симпа" Светислав Антић сматра да закон има и врлина и мана, истичући да прописи морају да се усагласе са законима ЕУ.

"Ако хоћемо тамо, не можемо назад. Нашим радницима свиђа се рад на Западу, а овде не. Онда нешто није у реду са нама, а не са законом", додаје Антић.

Otišao sam, ali ipak nisam.

Pun kurac savetnika, hoće li i ovaj besplatno poput Stros-Kana?

1405368698_big.jpg

Edited by Šumejker-Levi 9

Pa jes': što bi radio za ministarsku platu i snosio odgovornost, kad može bez odgovornosti i na ugovor za masnije. To su vam te uštede, gospodoTM:fantom:

Oni ne znaju da je Zakon o radu dobija podršku sa svih strana

Rukovodstva i sindikati Rudarskog basena „Kolubara“ i Elektroprivrede Srbije podržali su juče izmene Zakona o radu i ocenili da će novi propisi pozitivno uticati na budućnost Srbije.

Podršku izmenama Zakona o radu dale su brojne kompanije, među kojima je Simpo iz Vranja, čije rukovodstvo je saopštilo da „ima neograničeno poverenje u premijera Aleksandra Vučića i Vladu Srbije.

Video sam i početak RTS Dnevnika, par izjava direktora sa ili bez postojenih nekih ljudi iza - čitaju pisma podrške novim sjajnim zakonima  :thumbsup:

Neki sindikat nečega daje podršku zakonu 'u načelu', videće posle da se upoznaju oko detalja  :lolol:

To je taj dugo očekivani RESTART na Staroj Adresi, Vreme je!

Fali samo debeлi Nemanja da osnuje nekakvo nezavisno radničko udruženje koje ću u Dnevniku osuđivati neradnike i zabušante.

Edited by Turnbull
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...