Jump to content

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Singer

Recommended Posts

ja sam za prosečnog apstinenta ono što je prosečni apstinent za prosečnog snsovca dakle kralj lui ksiv

a vas dvoje koristite nedelju kad ljudi odmaraju da šerujete ludog tiranina u pokušaju dejana ilića je li  :fantom:

Povrh toga, Tadić je i štit tom nacional-fašizmu, jer, prvo, kada kritikujete Tadića – koji se deklarativno izjašnjava kao demokrata – srpski nacional-fašizam ostaje pošteđen. I drugo, Boris Tadić sprečava Srbiju da se suoči sa svojim nakaznim licem: s Tadićem na čelu, Srbija sebe vidi kao manje-više pristojnu demokratsku državu, što ona u stvari nije. S druge strane, Nikolić je oličenje srpskog nacional-fašizma, i s njim ne bi bilo zabune. Srbija mora da plati za svoje nacističko divljanje. Hajde da platimo što pre. Boris Tadić odlaže naplatu i dramatično uvećava cenu. Iako izgleda kao da se šali.

Edited by Hella
  • Replies 13,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

531

• Аврам Гојић

493

• Tresko

441

• Turnbull

440

q: šta misliš odakle mi više novca nego prosečnom apstinentu

a: zato što se ne bavim debelim knjigama nego sticanjem para

i fakat je da ta štetočinska horda nije uradila apsolutno ništa sem anihilacije progresa napravljenog od 2000 do 2012

da vrede nešto već bi napravili stranku koja bi pokazala kako se biva boljom od ds ali stvar je u tome što su oni apsolutno nesposobni da se organizuju za faking turnir u boćanju a ne u ozbiljnu političku stranku  :fantom:

da prosirim bold... kojeg progresa jebote?

ja ne sumnjam da su ovi jos gori... ali gori su od negativne nule sto jeste suckovanje biblijskih razmera, ali nama na kraju balade dodje isto

"SAD žele da prodube i prošire zajednički rad sa Srbijom u oblasti regionalne bezbednosti, evroatlantske bezbednosti, kao i ekonomske veze", rekla je ona, dodajući da u Srbiji već posluje dosta američkih investitora, ali da ih je još više zainteresovano da dođe ovde. 

ekeke

Ako čujemo generic izveštaj o sastanku u kome stoji "pričali smo o mogućnostima dalje ekonomske saradnje i većih američkih investicija" onda je to u stvari to.

...

Bas me interesuje zasto to mislis? Pa Schavan je tuzila svoj uni sudu (kao ministar nauke) i *izgubila*. To je po meni bas jak dokaz autonomije.

nesporazum, glede naslov topica   :D

расејан

da li oni stvarno veruju da postoje bilo kakvi rezultati ove vlade?

То нико не сме да крене да набраја, јер би то би био напад на Вучића, па би нам опет отишло пола дана да искоментаришемо нову пресуљу и растаберимо од чега сад покушава да одвуче пажњу.

kao onaj vic o Staljinu koji je ispao dobar čovek jer je pomazio tamo neko malo dete, a mogao je da ga ubije (tako nekako?):

nije 25% kako je Lazar K. predlagao nego 10%. :thumbsup:

Vršilac dužnosti ministra finansija Dušan Vujović izjavio je da je njegov predlog da ove godine osim plata u javnom sektoru i penzije budu smanjene za 10 odsto.

a i ZoR je super, jer je i ovde moglo mnogo gore:

Novi Zakon o radu je manje rigidan u odnosu na Zakon koji je svojevremeno predlagao lider DS i premijer Zoran Đinđić, poručila je Zorana Mihajlović.

jbg. ako je ovaj izvukao neki excel na osnovu budžetskih prihoda i rashoda, jasno je da smo u kurcu. drugi razlog je verovatno što nije želeo da potpisuje svakakva sranja sa arapima

slede tri stvari, a sve imaju rezultat da spuste standard građana:

- smanjenje plata i penzija u državnom sektoru, čiji će se benchmark odraziti i na privatni sektor

- novi zakon kojim će vas otpuštati mnogo lakše

- podizanje cene struje radi bolje prodaje eps-a (osiguranje i telefon su već odradili)

posle toga kapiram i mmf. što vam dođe kao hemoterapija.

posle toga možda i bankrot.

90's here we come again!

a i ZoR je super, jer je i ovde moglo mnogo gore:

ova je preuzela ulogu gorice gajević. posle ovoga je jesano da svaka njena reč nosi nula težine i da je u pitanju najskrnaviji spin.

Edited by Ravanelli
расејан

nije 25% kako je Lazar K. predlagao nego 10%. :thumbsup:

Како ме утренирао форум. Читам ово, а кроз главу пролази "који сад Лазар К? а, Лазар(29), што не напише како се пише него ту измишља".

ja sam aprijatno iznenađen da se danas na poslu komentariše Lazar(29) i da je to što je on hteo po našem tradicijalnom principu "tako i ja mogud a budem ministar. povećam ovo 20%, ono 30%..."

nema nam spasa, jebemmumaterdmujembemater :cry:

dal su ovi što su napuštali zemlju otišli sa osećajem da su oterani? :huh: tek tad mi se čini da bi tamo seo na dupe, demonstrativno prekrstio ruke i durio se do besvesti.

расејан
dal su ovi što su napuštali zemlju otišli sa osećajem da su oterani? :huh: tek tad mi se čini da bi tamo seo na dupe, demonstrativno prekrstio ruke i durio se do besvesti.

Ау... подужа прича. Те деведесосме сам се јако ужелео нормалног живота, био ми пун курац занимљивих времена. Био сам сувласник у фирми а терао распалог ћалетовог трабанта и/или бицикл, ми паметни лепи и високи, муштерија ко салате, посла преко главе а пара нема. Најстарија доспела за факултет, једва смо имали да јој плаћамо собу. Пукао ми филм, у ствари, кад је матурирала, све оно свечано, хор отпевао гаудеамус, улазе они са две стране, млади лепи паметни и важни, а мени падне на ум шта је напољу и у шта их то дочекујемо. Е реко јебига, кад већ нисам успео да урадим нешто за земљу (тј јесам ал слаба вајда), дај бар да се побринем за породицу. Окренем интернета и кренем да тражим тезгу. Тражио месец-два, нисам нашао тезгу него посао тамо. Е сад да ли сам се осећао отеран... шгјз, у неку руку и јесам. Неколико послова нам је било укинуто - на један јавни конкурс смо се јавили тако што смо од другара добили телефон где да се јавимо, и добили "одакле сте ви оно" и "одакле вам овај број?", јебига, шта фирма из Зрењанина има да се јавља на конкурс неког министарства. Други пут, посао који смо већ 60% урадили (и, срећом, наплатили дотле) напрасно добије друга фирма, нема везе уговор, "једног дана, буразеру, можда ћу смети да ти испричам шта је било". Неке друге муштерије отеране у стечај, опет на неке мутне форе. И они који су добро радили опет нису плаћали јер им нису плаћале робне резерве, није плаћала држава, јер нису могли да раде јер им је финансијска висила данима... У том смислу, да власт није директно упропаштавала наше муштерије и послове, можда не бих прешао црту.

Užas jedan... Prijatelji mi sve češće govore da kukam a ništa ne preduzimam. A šta tačno da preduzmem? Istina je da sam jako vezan za ovo govno što je Srbijom zovemo a opet, u intervalima, javlja se želja da se ode, proba drugačije, "uigranije i izvesnije".

Ko bolestan i lud kad me uhvati. Tad pomislim da je možda blagoslov biti na frekvenciji gde ću i ja reći da bih i ja lako mogao biti takav ministar koji bi probleme da rešava tako i tako i svaka čast Vučiću...

A šta tačno da preduzmem? Istina je da sam jako vezan za ovo govno što je Srbijom zovemo a opet, u intervalima, javlja se želja da se ode, proba drugačije, "uigranije i izvesnije".

+1

Ja bih tako voleo da mogu da odem u neku planinu, ugasim internet, nemam TV i uživam u slatkom neznanju.

Srbija je barem zanimljiva. Odeš negde preko na pet dana, namerno ne ideš na naše sajtove, prekineš svaku vezu sa srpskom realnošću, a kada se vratiš, dočekaju te jedno dve nove afere, tri skandala i jedan "masan" zločin ...

Edited by stoka

Ajd sad da vidim vas večite kritizere iz toplih i hladnih fotelja da izađete na ulicu, čik ako smete!  :ph34r:

MUP će snimati učesnike protesta kod Skupštine Srbije

Beograd - Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je danas da će u skladu sa Zakonom o policiji sutra snimati i fotografisati učesnike skupova ispred Skupštine Srbije i Ministarstva privrede, kao i posetioce međunarodne fudbalske utakmica između FK "Partizan" i FK "Toršavn" sa Farskih ostrva.

Za sutra od 11.30 do 17 sati najavljen je skup na Trgu Nikole Pašića u organizaciji Samostalnog sindikata metalaca Srbije i Granskog sindikata industrije, energetike i rudarstva "Nezavisnost", odakle će učesnici organizovano u koloni otići do Ministarstva privrede u Ulici kneza Miloša 20.

"U skladu sa članom 69. stav 3. Zakona o policiji Republike Srbije, službenici Ministarstva unutrašnjih poslova snimaće učesnike ovog skupa", navodi se u saopštenju MUP.

Isto to važi i za učesnike skupa u organizaciji Saveza samostalnih sindikata Srbije i Ujedinjenog granskog sindikata "Nezavisnost", koji će se sutra u 12 sati okupiti ispred Skupštine Srbije.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...