Jump to content
IGNORED

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Singer

Recommended Posts

Ali do kad će da se igra?

Mislim, gde je kraj?

Kapiram da se gubitnici znaju, pobednika nema. 

Šta je krajnji cilj?

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

531

• Аврам Гојић

493

• Tresko

441

• Turnbull

440

Pa cilj je ostanak na vlasti.. U normalnom društvu bi odmah bio provaljen kao neozbiljan, odmah ili posle prvih katastrofalnih rezultata. Sa ovako infantilnom rajom može da tera do bankrota i nazad, i onda ponovo

Edited by Dark Wader

vec drugi ministar - privreda&finansije - koji napusta meko srce jer ne sprovodi reforme I/ili vodi srbijicu ka bankrotstvu

to je vec 1 pattern

meko srce je 1 obican bullshitter

mada, tesko je biti 1 reformator™ u zemlji sa veoma kurcevitom rajom levicarske provenijencije™ - tesko da neko ima mooda da izadje na crtu zaposlenima u drzavi, penzosima ili samoupravljacima

Ne mozes bez patkometrije ni ovde (nije da ti je prvi put). Da bog da vam davao kao sto je dao i Zvezdi, pa onda i +10%.

Ni za struje nemaju u FK.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Izvini, ali sto uopste bilo sta daje firmi koja se bavi sportskom delatnoscu? Nama kad fali za struju od drzave dobijemo povecanje poreza, a radimo i proizvodimo mnogo bitnije stvari za ljude nego sto je trckaranje po livadi za loptom.

Mali Laza je uleteo sa debelim masnim okruglim drastičnim ciframa, -30%, -20%, -15%, -200.000, pa sad kad je takav nehuman otišao ostaje narodnom heroju Saši Mekog Srca da nas sve spase sprovođenjem istih tih mera samo sa nekim upola manjim ciframa... onim procentima i brojevima koje su i planirali.

Lazina 'ostavka' je samo dimna zavesa, scenografija...

Edited by akibono

pa ne kako da ti kazem: ono sto lazar prica jeste jedna sumanutost i to sto ima normalnog sveta koji veruje u 'sok terapije' govori da se nalazimo pred slomom svake vrste. samo mi nije jasno zasto sada ovo vucic radi? neka igra sa sindikatima? veruje da ce ljudi lakse progutati pola zabe umesto cele? pa nece posto ih sve vodi u bankrot i na ulicu. jednostavno ljudi nece imati kapaciteta da prezive ove 'reforme'.

Mislim da nam promiče suština. Suština je (po meni) da MMF jurišnici polako ali sigurno preuzimaju vođenje finansija i države.  Što ne sahrani MMF ekspert Vujović sahraniće MMF ekspertkinja Kori. Laza je ioako bio neozbiljna priča, može da nastavi da se igra u pesku...nije ga trebalo ni prekidati.

Edited by slow

Ako su već rešili da sahranjuju, neka sahranjuju, može im se. Samo kad bi nekako moglo bez narikača, operetskog busanja u  grudi i čupanja kose, ponižavajuće je. 

edit: slovo

Edited by Notorious

Ako su već rešili da sahranjuju, neka sahranjuju, može im se. Samo kad bi nekako moglo bez narikača, operetskog busanja u  grudi i čupanja kose, ponižavajuće je. 

edit: slovo

Pa ta farsa i služi da se odvrati pažnja od suštine. Mislim da im to i uspeva.

Edited by slow

Verujem da se mehanizmi skretanja pažnje koriste svuda, ali je ovo što nama rade jednostavno uvredljivo.

Ako izgubi na izborima uvredljivo je, ako opet dobije onda ocigledno za vecinu nije uvredljivo nego bas po meri.

Nace kad jucer rekao, parafraziram, napadajte me koliko hocete i gde hocete i o cemu hocete, ali na kraju znajte da sam ja ipak u pravu. I onda gotovo mesijanski sve ih pomazi po glavi ko u nekom sanatorijimu, da prostite. Kad pacijentu prica doca. I kaze bice sve ok.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...