Jump to content
IGNORED

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Singer

Recommended Posts

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

531

• Аврам Гојић

493

• Tresko

441

• Turnbull

440

pa lazar (29) dade otkaz bas zato sto si popustio.

Inace, tece treca godina kako je na vlasti a reformi nema. Zakon o radu nije reformski.

A sta je bilo na kraju, jesu se poljubili ili ne?

Želeo je Lazar (2,9 u ladnoj vodi), ali mu je On dao diskretan znak rukom da mora da ostane čvrst ...

Edited by stoka

ovaj covek je ludji iz dana u dan... ja sam potpuno siguran da ce sutra biti jos ludji, iako trenutno ne mogu da zamislim sta ce mu jos pasti na pamet :isuse:

jebote, on zaista prica kako se reforme mogu zaustaviti samo nasiljem a Lazar(29) izlazi iz vlade jer nema reformi... PA JEBEMMUMATER, da li je moguce da ima idiota koji puse ovu pricu?!

lazarov paket mera kao da je pisan da uplasi, na primer, moju kevu. da li se sada ocekuje da ce ljudi da veruju da ih razumni vucic brani od podivljalog lazara?

lazarov paket mera kao da je pisan da uplasi, na primer, moju kevu. da li se sada ocekuje da ce ljudi da veruju da ih razumni vucic brani od podivljalog lazara?

pa da, i to će funkcionisati besprekorno. teško uplašiti penzionera i majke....

ovo je u stvari pametan potez, tj ima sistema u ludilu.

ludilo je u tome što se ovakve igrice rade pred izbore, a Vučić je to uradio da bi bio još voljeniji (pored očiglednog cilja, da se ne govori toliko o zakonu o radu)

Edited by Грешни Василије

pa ne kako da ti kazem: ono sto lazar prica jeste jedna sumanutost i to sto ima normalnog sveta koji veruje u 'sok terapije' govori da se nalazimo pred slomom svake vrste. samo mi nije jasno zasto sada ovo vucic radi? neka igra sa sindikatima? veruje da ce ljudi lakse progutati pola zabe umesto cele? pa nece posto ih sve vodi u bankrot i na ulicu. jednostavno ljudi nece imati kapaciteta da prezive ove 'reforme'.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...