Jump to content
IGNORED

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Singer

Recommended Posts

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

531

• Аврам Гојић

493

• Tresko

441

• Turnbull

440

Dobro, to i jeste činjenica da je ova Vlada reformska ...

Naravno da nije činjenica i kapiram da se zajebavaš, ali lik je ušao u vladu na manje od godinu dana da nabudži svoju karijeru.

Da, stavka da si bio ministar finansija u vladi Srbije se i dalje trerira kao referenca na mnogim konkursima, ma kakvu štetu da si prouzrokovao i u kakvim god odvratštinama si učestvovao.Živimo u odvratnom svetu. 

12089003204d5a9de8de14e071330892_orig.jp

Сутра кад би били нови избори овај би добио 75%.

apsolutno. ^_^

sto se kaze strucno, folie a deux. ludilo u dvoje.

Edited by Takeshi

Ako se, ne daj boze, ispostavi kao istina.... :o

Serem. Istina je da mi se ne odlazi iz Srbije. Ako ikada do toga dodje napusticu je sa osecajem da sam oteran :dry:

Indukovano masovno ludilo nije nepoznato u istoriji, ali ipak mislim da treba da postoje neki preduslovi za to koji kod nas nisu (ili još uvek nisu) ispunjeni. Ili se samo tešim. 

ПА наравно. Посејано је слепцима што раде за 150 евра да ће чим још пар стотина хиљада оде на биро и помре још толико пензионера чедни представници послодаваца са преговора подижу плате за 100 % и не прете им више отказом. Њронг. 

Na kraju ce dobiti i famoznih 100%...od celih 3% izaslih biraca...

Nikada nisam bila neposredno uključena  prilikom  sprovođenja izbora, ali me baš kopka da li postoje mehanizmi da se ipak nekako nabudži rezultat. Neverovatno mi je da ovakve, ludačke  poteze, povezujem sa voljom većine i voljom prosečnog glasača.

Nevezano za to, neće više imati ovako "dobar" rezultat.

Edited by halloween

Sloba tvitnuo:

POSLEDNJA VEST

Tri SNS bota u panici izvršila samoubistvo jer nisu znali da li sad treba da napadaju ili hvale Lazara Krstića.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...