Jump to content
Singer

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Recommended Posts

akibono

Ja predlažem bivšeg prcednika Sveta Vuka Jeremića za ministra spoljnih poslova, a bivšeg prcednika Srbije Borisa Tadića za ambasadora u UN!

Vulin će da bude ministar vojni, voli čovek uniformu i lepo mu stoji, a i već je bio pominjan u tom svojsvu i čojsvu kad je rađena tzv. rekonstrukcija.

Neki mađar će da bude za lokalnu samoupravu i manjinske poslove jer i oni ulaze u vlast, a možda bude u poljoprivredi ako imaju takvih kadrova  :fantom:

dekki

Nece biti Tasovac. Postavio je sebe Izabralo ga za direktora filharmonije :sleep:

А одлуку потписала Ана Трбовић, председница УО и бивша Радуловићева саветница у Министарству привреде.

Eraserhead

А одлуку потписала Ана Трбовић, председница УО и бивша Радуловићева саветница у Министарству привреде.

I dekanka... -_-

nautilus

tadic zbog dvotrecinske vecine, ustava, ujedinjenja 2 srbije, vracanja usluge. Plus je jeftiniji od dacica.

radisa

Niko, sami će praviti vladu. Svugde gde mogu će gurati prevremene lokalne izbore, kako bi se otresli potreba za kaolicijama.

U Vojvodini će uskoro biti izbora. A možda i budu išli na relativno brzu promenu ustava, pa Vojvodine ni ne bude više.

Sve u svemu, SPS na kvadrat, Sloba na kub...

Eraserhead

U Vojvodini će uskoro biti izbora. A možda i budu išli na relativno brzu promenu ustava, pa Vojvodine ni ne bude više.

Bio bi iznenadjen da krenu ovim tokom. Nije Vucic u poslednje dve godine pravio ovakve gluposti. Jedino ako to ne bude ustupak zapada za priznavanje Kosova.

freakns

taman se spremio narod PPP-a da mi lajkuje post, kada PPF(prvi podprecednik foruma) radisa zakljuco! i to vidim zasto, hoce ukrajinski scenario u Vojvodini... restart!

radisa

taman se spremio narod PPP-a da mi lajkuje post,

Zato sam i zatvorio, taman bio odličan post za kraj :)

SleeperSleep

ja i dalje ocekujem da vucic da dacicu ponudu koja se ne odbija i da sns i sps prave vladu. dacic ne moze da odbije vucica (u suprotnom ce se okliznuti na koru od banane), a vucicu dacic treba da mu bude sledeci zrtveni jarac. ponizice ga dajuci mu leva ministarstva (prosveta, kultura, istrazivanje ruda i gubljenja vremena) i poziciju prvog potpredsednika u okviru koje ce imati ovlascenja fikusa.

zasto verujem o ovaj scenario? zato sto vucic jedino to ume da radi - da spletkari, a ovo je trenutno najbolja spletka.

ficfiric

Niko, sami će praviti vladu. Svugde gde mogu će gurati prevremene lokalne izbore, kako bi se otresli potreba za kaolicijama.

Sve u svemu, SPS na kvadrat, Sloba na kub...

Da ukinu pa da smanje broj mesta za nerasporedjene kadrove? Sumnjam. 

InvisibleLight

verujem da ce uzeti tadija

s njim ide i gmazina canak a idu pokrajinski izbori, moze da se vec planira i tu saradnja, kontra ds-a

doduse od nds botova stizu neki wannabe duhoviti statusi na fb poput ovog od mog poznanika

"Bicu na adresi Gospodara Vucica BB ako me ko trazi narednih ...."

"ulazite u vladu sa sns?"

napisah kao logican nastavak njegove izjave ali mudro cuti, to jest naravno nista ne zna al je zasluzio bar ovo drkanje

*edited by mod

Mislim da 90% idu sami. LDP je ispao iz price, a i imaju prilicno stabilnu vecinu, tako da bi ostali samo smetali.  Kada se priblize sledeci izbori cenim da ce Gljivica da preuzme ulogu Miskovica pa da bude vozan u zlatnom kavezu kroz topli zec od strane tabloida. Do nove SNS pobede.

Friend

Ili Boris ili Daci, zajedno sigurno nece zeleti da budu u toj vladi.. Mada sumnjam da ce da odbiju ako im se pruzi "ruka" koju je AV spomenuo.

Ipak su to 4 duge godine.

Edited by Friend

freakns

verujem da ce uzeti tadija

s njim ide i gmazina canak a idu pokrajinski izbori, moze da se vec planira i tu saradnja, kontra ds-a

doduse od nds botova stizu neki wannabe duhoviti statusi na fb poput ovog od mog poznanika

"Bicu na adresi Gospodara Vucica BB ako me ko trazi narednih ...."

"ulazite u vladu sa sns?"

napisah kao logican nastavak njegove izjave ali mudro cuti, to jest naravno nista ne zna al je zasluzio bar ovo drkanje

da, da, bas ce im faliti Canak za pokrajinske :lol:

InvisibleLight

da, da, bas ce im faliti Canak za pokrajinske :lol:

i to sto kazes, osvojice glat >50%

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...