Jump to content
IGNORED

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Singer

Recommended Posts

Meni je, na primer, priča "Dveri" u 85 odsto pitanja prihvatljiva. Šteta samo što su rasisti i u naci-fazonu, to je 10 odsto njihovih stavova. Preostalih 5 odsto je infantilna utopija ...

I zbog tih 10 odsto za njih ne treba glasati, već ih krivično procesuirati ...

Моја одокативна процена је била 80:20 без да сам ишта прочитао од њих... на папиру. Само оно што ту и тамо стигне од изјава и што испишу по јавним местима. А због оних 20% не бих да се нађем на слици са било којим од њих.

Игром случаја, пролазим понекад поред њиховог седишта, ал' тек ту нема шансе да за такву фотку - ниједном живе душе нисам видео. Можда је једном допирао некакав звук изнутра... сном мртвијем спава.

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tresko

441

• Аврам Гојић

493

• gospa buba

531

• Turnbull

440

Kako mi je drago što sam išla na pravosudni smer na Pravnom pa sam nisma imala posla sa  spodobama koji su predavali izborne predmete iz drugih smerova kao npr. Rakića sa katedre za međ. pravo.

Rakic je dobar profesor, opusten. Jedan od najvoljenijih na Pravnom. Sada predaje Evropske integracije, u skladu sa tradicijom da taj predmet predaju zakleti antiglobalisti.

Nikad u zivotu ne cuh da neko u Srbiji kaze skrudrajver. Jezik je uvek bio pod uticajima i uvek ce biti to je normalno. Ovi branioci jezika su ustvari nacisticka banda koja misli da kultura moze da se zakoci u jednom istorijskom trenutku i proglasi nacionalnom.

Nisi ti mene ništa shvatio vidim :D

Pričamo o istoj stvari i slažemo se.

Sent from my SM-T520 using Tapatalk

Rakic je dobar profesor, opusten. Jedan od najvoljenijih na Pravnom. Sada predaje Evropske integracije, u skladu sa tradicijom da taj predmet predaju zakleti antiglobalisti.

Na pravosudnom smeru nismo stigli  da se volimo/ mrzimo s profesorima, učili smo iz pravih udžbenika. Nasuprot tome, opštepoznato je da međunarodni neguje lepršavi pristup učenja iz skripta, zbog čega je utočište onih diplomaca zbog kojih je Pravni fakultet postao ozloglašen.

ja bih izasla i bila beli listic. 

gde da prijavim da je miskovic koji nema pasos bio na svadbi branke nevistic u veneciji?

napiši na listiću.

Zašto kažemo  "vlada" a mislimo™ na AV? :P

Zato da se nikada ne zaboravi ko je sve bio u ovoj vladi i klimao glavom.

Edited by Грешни Василије

izmedju tome i vuka jeremica na sledecim izborima, za koga bi glasali? ne moze ne bih izasao na izbore

sad je već potpuno svejedno za koga se glasa pošto je udruženim zločinačkim poduhvatom db službenice vesne pešić i glasačkog fenseraja država potpuno uništena :fantom:

priča se da je određeni broj velikih državnih firmi angažovao konsultansku kuću siniše malog za neke veoma bitne i krajnje neophodne poslove

Edited by Ravanelli
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...