Jump to content

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Singer

Recommended Posts

Pih, pa sada ne treba ni toliko ministarstava, nema podele plena i namirivanja koalicionih partnera.

Zapravo, nisu ni potrebna ministarstva. Ni Skupština, kad bolje razmislim.

Može sada baš ono što se želelo - da mu se da potpuna sloboda da radi.

Pa to je Slina i rekao. Da se omogući Psihu da sve sam radi.

• Replies 13,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

531

• Аврам Гојић

493

• Tresko

441

• Turnbull

440

djordje geprat

ja mogu da zamislim da kultura i informisanje budu predati aforističaru iz čestite stranke. za policiju sam davno napisao (bergasa, čini mi se, je smatrao to nemogućim) da psiho koji voli crne košulje dobije nju u nadležnost. mrkić bi bio bolje normalnije rešenje od onih spekulacija a za sve skupa on nema ljude dostojne da budu ministri. bolje da ukine vladu i oformi kabinet.

Tadić je zicer za ministra spoljnih poslova, to je zajedno sa priznanjem Kosova bilo jasno još onomad kad se vratio na veliku scenu. Petrović će dobiti nešto a ne bi me iznenadilo i da ostanu neki koji se nisu mnogo miješali u svoj posao, tipa Tasovca. Vulin jeste logičan izbor za policiju.

Tadić je zicer za ministra spoljnih poslova, to je zajedno sa priznanjem Kosova bilo jasno još onomad kad se vratio na veliku scenu.

Opet ja sa naivnim pitanjima: Tadić za ministra spoljnih poslova, nakon dve/tri godine onog histeričnog pojanja kako je jedino SNS u stanju da pobedi i zbaci njegov zločinački režim koji je izvršio genocid nad Srbijom? U redu, kapiram da neće biti novinara u zemlji Srbiji koji će se usuditi da podseti Velikog Vođu na taj detalj (naročito dok aparatom sile upravlja 1 preispoljeni psihopata sa fetišem crnih uniformi) ali to je ipak ozbiljna politička kocka čak i za srpsku političku latrinu. Tadić mu je valjda potreban kako babaroga kojom će pravdati sve nastupajuće ekonomske slomove (ništa mi nismo krivi, to je sve uništio zločinački režim Borisa Tadića). Ili planiraju da to jednostavno prekrste u zločinački režim Dragana Đilasa koji je genocidirao Srbiju osam godina? Ne bi me ni to čudilo, pa opet mi Tadić na čelu MIP deluje nekako previše neprirodno i izopačeno. Mada, šta je uopšte previše u Srbiji...?

Uh... bre... joj...

Tadic ce da bude lep u novoj vladi. Treba im neko prijatne spoljasnosti i komplet zubima da ga guraju u Brisel.

edit. ili ce da bude Veselin™. To je onaj vo sto napali kravu pre nego sto dovedu bika da je pojebe.

Edited by Singer
Lezilebovich

Opet ja sa naivnim pitanjima: Tadić za ministra spoljnih poslova, nakon dve/tri godine onog histeričnog pojanja kako je jedino SNS u stanju da pobedi i zbaci njegov zločinački režim koji je izvršio genocid nad Srbijom? U redu, kapiram da neće biti novinara u zemlji Srbiji koji će se usuditi da podseti Velikog Vođu na taj detalj (naročito dok aparatom sile upravlja 1 preispoljeni psihopata sa fetišem crnih uniformi) ali to je ipak ozbiljna politička kocka čak i za srpsku političku latrinu. Tadić mu je valjda potreban kako babaroga kojom će pravdati sve nastupajuće ekonomske slomove (ništa mi nismo krivi, to je sve uništio zločinački režim Borisa Tadića). Ili planiraju da to jednostavno prekrste u zločinački režim Dragana Đilasa koji je genocidirao Srbiju osam godina? Ne bi me ni to čudilo, pa opet mi Tadić na čelu MIP deluje nekako previše neprirodno i izopačeno. Mada, šta je uopšte previše u Srbiji...?

Uh... bre... joj...

ti kao da si zaboravio koaliciju sa Dinkićem i njegovo kasnije postavljanje na mesto savetnika™

Prosto, stvar je dogovorena na višem nivou. Vučiću se samo dodatno poklopilo da u skladu sa novim imidžom koji je izgradio bude onaj koji oprašta.

Tadić je zicer za ministra spoljnih poslova, to je zajedno sa priznanjem Kosova bilo jasno još onomad kad se vratio na veliku scenu. Petrović će dobiti nešto a ne bi me iznenadilo i da ostanu neki koji se nisu mnogo miješali u svoj posao, tipa Tasovca. Vulin jeste logičan izbor za policiju.

+1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...