Jump to content
IGNORED

Vlada Republike Srbije 2014. (u tehničkom mandatu)

Singer

Recommended Posts

Па сви они планирају касније и проф. др на некој алфи или мегатренду. Изгугла неку скриптицу, изда је и предаје.

• Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tresko

441

• Аврам Гојић

493

• gospa buba

531

• Turnbull

440

Vratio se iz Austrije i pricam danas sa kevom i caletom, razocarani DS glasaci sada belolistici, pojma nemaju ni da ovog zovu Slina a kamoli za doktorat. Tipa, da ih nakacim ovde zverali bi dva dana od kolicine informacija koje im nisu dostupne. Mnogo zajeban osecaj kad pricas van glavnog toka svih vesti, ko da izmisljas price bogte.

I ja večeras pričam sa majkom antivučićevkom i uspela sam ništa da ne razumem šta pokušava da mi kaže ("ne znam, ja više ni u šta nisam sigurna", "ko su ti ljudi koji su objavili tekst na peščaniku", "da li oni uopšte postoje"...), a onda je prešla na to kako je vučić lud i kako smo nagrabusili. još kad su bili izbori sam provalila kako ništa ne znaju što ceo internet zna. posle svakog takvog događaja pustim vesti ili bacim pogled na novine i sve mi bude jasno.

Pa pazi, nisam ni ja daleko. Ja znam da sve lažu, ali kako i gde tačno, nemam pojma. Prosto su sve sami smoke&mirrors.

Gledaj ovo sa Vučićem Jr na splavu. Šta je tu tačno? Neka činjenička osnova postoji - neko je tuk'o Stojkovića. Okej. Ali, da li g aje tukao klinja? Da li je klinja uopšt bio tamo? Da li je sve izmišljeno da bi se napravila čistka? Da li ipak postoji nekakva grupa u policiji koja je možda pokušavala da iskamči deo kolača za sebe (nije nemoguće - to je policija u kojoj je još uvek Diković i njemu slični)?

Who knows?

Paralelna stvarnost.

Sad se setih, najbolja fora je bila kad me je pre neki mesec zvala da mi kaže da gledam Tešku reč da vidim kako će Luković da podjebava Vučića, posle joj ništa nije bilo jasno.

Ali da, anything goes.

Moram priznati da sam iznenadjen reakcijom i bukom koju sami prave. Demanti, kretenska objasnjenja, naslovna strana Politike itsl. Magistar Velja je magistrirao u ne toliko povoljnim vremenima po sebe, prosao je kroz medijske prozivke, pad s vlasti itd. pa to opet vec 10 godina niko nije ozbiljnije potegao. To apsolutno nikog ne zanima.

Jao, sad sam se setio ovoga:

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/405451/Genijalna-sala-dvojice-profesora-Objavili-rad-na-Tarzan-inglisu-da-bi-ismejali-alave-kolege

Inace, Djuric je apsolutni car, barem bio. Profa panker koji pocinje casove prepricavajuci sa studentima najnovije epizode South Parka, a posle predavajuci gradivo koje je actually relevantno.

Znam Đuru sa tekvondoa u "Galebu", lik inače ima crni pojas, trenira k'o zver i žešći je zajebant :D

Moram priznati da sam iznenadjen reakcijom i bukom koju sami prave. Demanti, kretenska objasnjenja, naslovna strana Politike itsl. Magistar Velja je magistrirao u ne toliko povoljnim vremenima po sebe, prosao je kroz medijske prozivke, pad s vlasti itd. pa to opet vec 10 godina niko nije ozbiljnije potegao. To apsolutno nikog ne zanima.

Mislim da je od gospodarevog ekspozea krenulo dizanje dzeve po medijima na bilo kakvu kritiku vlasti.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...