Jump to content
IGNORED

DOSIJE


Filozof Idiokratizma

Recommended Posts

Beogradski klanovi i kiminal 80-tih i 90-tih u Srbiji.

Diskusija o ovom periodu i ljudima koji su bili u centru pažnje tih godina.

Takođe vaši utisci o serijalu Dosije. (koliko u svemu tome ima istine i neistine)

Link to comment

A je l' može utisak o serijalu onih koji ga ne gledaju, uključujući tu i moju malenkost?  -_-

 

Odrastao sam u postojbini voždovačkog klana, Jerkoviću. I malo je reći da mi je muka od glorifikacije kriminalaca, što otvorene, što prikrivene u raznoraznim serijalima, filmovima, žutoj štampi, što od strane loših novinara, što od strane još gorih režisera. Ono što ostavlja gorak ukus je promocija protuva i probisveta, najgoreg ljudskog taloga, i to u žestoke momke sa vrelog beogradskog asfalta, iako je istina sasvim drugačija. Radi se o gomili kukavica koji bi rođenu majku prodali i koji su bili spremni da učine najgoru niskost i zločin jer nizašta drugo nisu ni bili sposobni u svom jadnom životu.

 

Ne bih da dužim, samo toliko, slobodno nastavite.

Edited by slow
Link to comment

Ја се сечам једног дечка са београдског асфалта. Редован на северу живео за фајт. Када су кренули компијутери он је то брзо савладо. Био паметан јебига хахаха. После био на ратишту. Прави србин. Спасо више од 200 људи и убијо више од милион усташа. После се покајо и направијо шестдесет манастира али оних правих артемијевих. Из челије је право у политику. Петог октобра је једини био у Мајке Јевросиме истовремено напољу и унутра. Када су убили Зорана он је плако да га не виде а смејо се да нас охрабри. Сада прави Мерцедесе. Има неку шему са гајбама биће до јаја. Стално је на тв. Немогу да се сетим како се зове али има уста ко ону ствар. Знаш га сигурно. Јер било беше у Досијеу да се оженио?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...