Jump to content
IGNORED

Смисли спот


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    14

  • Аврам Гојић

    13

  • Прслин

    13

  • John Coltrane

    8

smoreni šminkeri s natapiranim jambolijama na glavama ukočeno sviraju sintisajzere u beloj baroknoj dvorani s crno belim kvadratima na patosu, pevačica se senzualno i izražajno ali patetično drpa i uvija oko nepostojeće šipke sve vreme praveći kokainske slati grimase ko berijeva u ženi mačci da bi na kraju prolećnim skokovima izletela iz dvorane na plažu, doživela slom živaca i počela manično da pleše i urla oko založenih vatri u šamanskom zanosu. bend se takođe nekim čudom našao na plaži s tim da do kolena stoje u vodi i isto tako ukočeno i bezizražajno klepaju po sintisajzerima, kamera se diže ka litici na kojoj čupavac, face zbrčkane ko da mu je neko natrljao balegu na rutava prsa, masturbira generičku solažu dok sunce zalazi. pesma odlazi u fejd aut pojavljuje se bojan milanovic na konju, kidnapuje pevaljku i odnosi je u suton.

Edited by Hella
Link to comment

u pa dobro sam ga iznabadao :D

 

pažnja traje minut  :fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Gpp47ppnEjo

 

 

Prvi taktovi krupan plan dede koji je bez zuba, a onda kamera ide na natkasnu pored bolnickog kreveta i njegov pokusaj da uzme zube ali se samo cuje zvuk struganja vestackih zuba o natkasnu. On oblizuje usne i sa kreveta seda u invalidska kolica, polako okrece tockove a tada krece ova (valjda) gitarska minijatura dok kamera zumira zbice u tockovima. Dolazi do vrata gde mu medicinska sestra stavlja lekic u usta i on zadovoljno guta, ona ga pomazi po glavi i deda okrece kolica (verovatno nazad u krevet, ne vidimo posto pesma traje samo minut :D )

Link to comment

jel ti mi ovde ličimo na režisere mtv spotova ili sujetne dokondžije koje zbrzavaju radnju da ne bi okasnile na riplaj  :fantom:

+1

ja bolje numem :(

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Да се мало играмо, ако неко хоће. :)

 

Постави се линк на неки спот са Јутјуба. Песма се преслуша без гледања спота. Напише се пар реченица о томе како би спот могао да изгледа. Погледате прави (званични) спот.

 

У спојлеру је први задатак. Пошто чак и један једини кадар открива много линковао сам да се не види видео, па ко хоће да проба нека кликне линк и брзо склони поглед. :naughty:

 

Срећно! 

 

 

 

 

meni drugar ovo poslo na cetu pre 2 meseca, nisam mogao da prestanem da slusam. vrteo day and night.

 

isbriso kes u jednom trenutku, izgubio YT link i posle nisam umeo da izguglam jer je na jebenom amharskom. fala Pras !

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...