Jump to content
IGNORED

Смисли спот


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    14

  • Аврам Гојић

    13

  • Прслин

    13

  • John Coltrane

    8

uuuuuu ovaj spot je sa stop-motion zekama od plastelina koji sviraju u male sintisajzere Moog, uskacu u vortekse cudne energije i plove po nebu punom ruzicastih oblaka! a onda dodje neka ogromna gistro Alisa i drzi zeca u saci i pocinje da trci sa njime po polju sastavljenom od cudnih dvodimenzionalnih oblika, sve brze i brze, dok na kraju ne polete u kosmos iz koga se kao cudna psihodelicna raketa zabadaju u primordijalni okean.

ovaj spot vec volim.

 

i izvinite sto drugi put odgovaram, ja bih ovako mogao celu noc da serem, pogotovo posle nabavke™

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

alice cooper obucen u crnu kozu, i vrlo je male visine u odnosu na ostale muzicare. skoro kao neki patuljak. btw, spot je totalno na lsd-u, kao neki san. takodje se mesaju glasovi, od drugih muzicara. pojavljuje se perry ferrell koji kao da ne peva, vec drogiran, i uvijen se umesa s' vremena na vreme, a da i njemu nije jasno sta se zapravo desava, i otkud on na toj bini. ostali muzicari imaju 'funky styling' i bina je puna onog vestackog dima koji je u raznim bojama zbog sljascteceg lightshowa, takodje duh 80-ih. 

 

 

 

Link to comment

:lol: inace mene je ovaj topic pogodio u zicu jer zapravo ne volim spotove, nikad ne pogode ono sto bih ja zeleo od video pratnje za pesmu.
 
nego, bujrum

 

 

 

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

:lol: inace mene je ovaj topic pogodio u zicu jer zapravo ne volim spotove, nikad ne pogode ono sto bih ja zeleo od video pratnje za pesmu.

 

Upravo i ja uvek sklapam neki spot u svojoj glavi.

 

Ovaj Praslinov je neki klinac u mracnoj sobi, crno bela tehnika, slowmotion kako cale tuche kevu, on izlazi iz sobe na cijim vratima je poster Kurt Kobejn, prolazi pravo pored njih i ne gledajuci ih (a mi tek da naslutimo kakva su socijala). Sledeca scena kupi ortaka ispred kuce i zavrsavaju neki dop/brzina. Ide se na koncert a dotle se malo kraducka™ po gradu, provocira murija i posten, jel, radan svet. Onaj deo gde je solo bass slap tu su vec upali na cert i pocinju da skacu i ruljaju goli do pojasa kao u ranom Offspring spotu Gotta get away (jbt koliko je bio dobar album SMASH, btw). Iz sutke krece tuca, pa ih obezbedjenje izbacuje napolje (to je onaj deo kad se pevac prodere pred kraj) i oni su opet na kisi u raspad fazi. Hvata se neki prevoz do kuce, glavni lik stoji ispred kuce i tu je kraj. Ostajemo uskraceni za saznanje da li ce uopste uci u kucu ili ce otici u pm (moze i da overi )

Link to comment

:lol: inace mene je ovaj topic pogodio u zicu jer zapravo ne volim spotove, nikad ne pogode ono sto bih ja zeleo od video pratnje za pesmu.

 

nego, bujrum

 

 

 

 

 

Crno-beli crtić u stilu Beti Bup, sa nekim nepreglednim procesijama crtanih likova koji svi igraju u ritmu.

Link to comment

Dabovicu tvoju pesmu nisam "radio" znam spot i numeru pa mi bilo glupo.

 

Naravno, kontam da ima ljudi koji ne znaju pesmu, a ja, avaj, ne znam puno opskuriteta :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...