Jump to content
IGNORED

Iron Maiden + Ghost (17.06) loženje


Turnbull

Recommended Posts

Идем да спавам, па не могу да испоштујем™ твој пбп. Уместо тога, ево један спојлер па га отвори када будеш имао времена.

 

 

Ено ти цитати па провери да ли је превод или нека моја духовита интерпретација.

Нисам рекао да је Пукс најомрзнутији форумаш већ да је омиљени негативац дела форумаша.

Што се линковане ФБ странице тиче, очигледно је да су је њихови фанови писали. Мало је тужно што не капирају да су у ствари тако сами пали у Гоустов овосветовни маркетиншки спин којим се представљају као секс симболи (и то има у одличном тексту о њима који се пренео на прошлој страни).

 

Мене Гоуст не интересују нарочито ван њихове тренутне популарности и тог култа који покушавају да изграде. Преслушао сам пар песама и мени то много њањаво, али ви металци волите те њежне баладске музичке преливе, шта да се ради.

 

Дакле, не плашим их се, мислим да су клинци из Шведске који су се сјебали из досаде и глупости и можда ће да повуку још пар већ начетих тинејџера за собом али то је та слобода избора која нам је дата. Ко воли, нека изволи.

 

Уосталом, све то уз покајање и исповедање може да се опегла, само је битно да се не рикне пре тога ;)

 

 

Link to comment
  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    41

  • Аврам Гојић

    34

  • Прслин

    11

  • Ariel

    10

auh. bas su matori i ispuhani i vreme je da okace gitare o klin™

ne bogohuli!

 

cuj matori... mi smo kao sve mladici od 15 godina, pa ce da nam smeta :D

Link to comment

Одлична обрада, као и Битлса.

 

Послушао сам после овога и oстале обраде, Аба боља од Арми оф лаверс, обе лошије од ових које се већ поставио.

 

Што се избора песама које обрађују тиче... Какве везе има Роки д ивл ван Ериксон са овима на "А" осим подтекста песама? Чист сатанизам.  

 

Оно њихово, пак, углавном њањаво.  :fantom:

Link to comment

Rokyjeva obrada sabiva, ostalo je filler ("Crucified" je uzasna). dodje mi samo zbog nje da idem na cert. dajte dz kartu

 

Нацртај пентаграм у дворишту оближње основне школе, закољи козу у његовом центру и можда ти се у рукама уместо ножа створи карта.  :fantom:

Link to comment

Ако издркаш на козу може.

 

uvek sve prekasno saznam...jel se računaju starije slike, ili mora da bude nova?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...