Jump to content
IGNORED

Simka


arty

Recommended Posts

Pozz svima

 

Ja se izvinjavam na novom topicu, a i ovo mi je prvi topic (post) ovdje.

 

Napravio sam ovaj profil jer trebam pomoc. Nasao sam bio na jednoj temi vezano za cokoladu da netko pise za Simka (mislim da je mures muntani ili tako nesto bio taj)

 

Zanima me dali postoji tj dali ima gdje za kupiti Simka Gianduja cokolada. Trazio sam po netu i dosta ljudi pise da toga vise nema. Kod mene u HR trazio po svim vecim trgovinama, nitko to nema, tj ne uvoze. Na njihovoj stranici vidim da pisu o toj cokoladi i sve. I jedino ovdje na ovom forumu sam nasao da se pise o Simki.

 

Netko mi je bio preporucio za talijansku original Gianduju ali meni bas treba od Simke. Dal postoji u Srbiji negdje mjesto da jos uvijek to prodaju? 

 

Koliko sam procitao oni su u Beogradu ali imaju valjda par mjesta u Novom Sadu i ne znam gdje jos. Al sto je to tocno, dal se prodaje tamo cokolade ili ne, ne znam zbilja.

 

Zato trebam pomoc nekoga ko zna. 

 

Hvala unaprijed

Link to comment

Beograd, Novi Sad, Kraljevo i Vranje, tu im se nalaze regionalni distributivni centri...Simku je moguce kupiti u gotovo svim vecima i manjim prodavnicama po Srbiji, ali kao sto si se i sam uverio, nema je u okruzenju...
 
Evo ti njihov kontakt, pa vidi da li mozes od njih da dobijes licnu isporuku, tj pokusaj da narucis odredjenu kolicinu, (recimo 20 x 100g ili 10 x 250g)) i mozda ti ispune zelju, vredi pokusati...
 

Industrija hrane "Dunja"

Milutina Milankovića 1c
11070 Novi Beograd

Tel/fax: (+381 11) 31-32-490
Žiro račun: 265–1100310000682–40
PIB: 100001685

e–mail: simkacok@eunet.rs

Ako ti to ne uspe, onda ti je jedina opcija da sam kupis cokoladu u Srbiji (ako te put nanese) ili ako imas nekog prijatelja/rodjaka odavde koji bi to uradio za tebe...Simka Gianduja i dalje postoji i redovno se proizvodi, postoje table od po 100g i 250g, iz ovog kataloga moguce je naruciti 20 ili 80 tabli od po 100g, kao i 10 ili 40 tabli od po 250g...imaj na umu da je ovo samo za teritoriju Srbije, ali kao sto sam vec napisao, konkaktiraj ih i vidi da li bi ti poslali tu gde ti zivis...
 

Mqx4jXE.jpg

 

Link to comment

Kontaktirao sam ih vec bio ali cekam jos uvijek odgovor.

 

Ako ima jos uvek Gianduja da se kupi u dosta mjesta kod vas onda super, posto nadam se da cu ici uskoro za Srbiju. Barem bi trebalo. 

 

Steta sto nema i sire od Srbije posto sam cuo da je Gianduja od njih jedna od najboljih cokolada u regiji. 

 

Hvala puno na odgovoru. 

 

Jos nesto. U Novom Sadu bi se lako nasla Gianduja u bilo kojoj vecoj prodavaonici?

Link to comment

Jos nesto. U Novom Sadu bi se lako nasla Gianduja u bilo kojoj vecoj prodavaonici?

Da, ma cak i u vecini manjih se moze naci, to je jedna od najdostupnijih cokolada u Srbiji, svugde je ima...

 

Steta sto nema i sire od Srbije posto sam cuo da je Gianduja od njih jedna od najboljih cokolada u regiji.

Ovo te je neko slagao, ajde ukusi se razlikuju i sve sto ide uz to, ali ako pricamo o samom kvalitetu te cokolade (kao i drugih sa ex-yu prostora) rec "najbolja" nikako ne moze da stoji uz nju...pa cak ni rec "kvalitetna"...

 

Ako stvarno zelis da probas pravu Gianduja cokoladu, onda ti je najboilja opcija neka od ovih italijanskih koje su bez premca u tom segmentu...na primer Amedei, Domori ili Pernigotti...imaju i odlicne kremove...

 

 

VLshU5g.jpg

d4RGHuf.jpg

Aua62ma.jpg

IAtxuVF.jpg

BrqOGxG.jpg

dhY9pHq.jpg

 

Link to comment

Hvala puno.

 

Kada budem isao potrazit cu je u NS

 

A sto se tice ukusa, to kupujem zbog nekoga. A ja cu probat i od simke i talijanske u svakom slucaju :) 

 

Kod mene cokolada ne bude pobjegla :D

 

Meni je najvaznije sto je ima svugdje u Srbiji tako da ne moram trazit po prodavaonicama.

 

Hvala jos jednom

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...