Jump to content
IGNORED

Toliko loši filmovi, a zapravo su kultni!


zakintos

Recommended Posts

i, šta sad. sve ovce su na broju.

 

ozbiljno, druže, kada si već otvorio topik, daj još neki primer kultnog a lošeg, da podgreješ/zalaufaš temu. postavljač obično to radi. svaki drugi - treći post treba da je njegov. ali, u vezi s temom. mani se čarki i karanja. možda i ispadne zanimljivo. :thumbsup:

Link to comment

 

ovde si ogrešio dušu. ovo je jedan sasvim pristojan akcijaš. Ako izuzmemo samu činjenicu da Svejzi igra glavnuu ulogu, ovaj film je klasičan zanatski dobro odradjen blockbuster, sa nekoliko finih sitnica kao što je gostovanje Hejlija.

 

 

PS jeste tema malo nemušto postavljena, baš nisam siguran na šta je postavljač mislio....:unsure:

Edited by steins
Link to comment

Drugari, licemerni ste a ne želite to da priznate ili nemate svest o tome. Ali polako ima vremena za vas...

čekaj, otkud ti ideja da ovde neko misli za sebe da je neki stručnjak, i šta je uopšte stručnjak? ja kolko znam, niko ovde, sem mustang, nije ništa završio od filmske škole, ne znam dal i simović kameru? i to je sve. što smo mi tu licemeri, kad formalnog obrazovanja nemamo, niti se pravimo da ga imamo? stvarno mislim da si upao u loš trip, ja sam odavno prestao da ti kenjam na yellow cab postovima, ostavio sam te na miru, ne znam šta si tolko zapeo. opusti se, piši slobodno, samo ne dupliraj teme, nije praktično.

Link to comment

smiley-transport030.gif

ouch!

ja sam bila kamen u ovom smajliju, al u životu.

 

izvinjavam se što kvarim temu, al računam da je toliko loša a kultna, pa će odoleti.

 

p.s. zar već nema ovakva tema na filmu?

Link to comment

Čitaj ovako; svaki tvoj post ka meni ide u pravcu; "Ja nisam stručnjak", i "Niko ovde ne misli da je neki stručnjak". Mislim da kod tebe radi obrnuta psihologija a ako želiš mogu da ti detaljno objasnim  tvoj kompletan fazon... onda tvoje reči o tome kako je nekada davno bilo nadahnuto vreme na ovom forumu a sad se to vreme izgubilo... i to mogu ali nije vreme ni mesto...

Čoveče božiji dal' stvarno misliš da ti objašnjavaš filmove narodski i da je svaka tvoja rasprava o filmovima na mestu pa samim tim i možeš da mi kenjaš kako nešto treba da bude. Osvesti se burazeru, mnogo si u oblacima ali to mene ne zanima možeš šta hoćeš da pišeš i da me napadaš.

Što se tiče teme, uopšte nije ista koju spominješ a ako hoćeš na tvoj jezik da ti objasnim; to su filmovi, kad se skupiš sa nekim društvom uz malo alkohola i valjate se od sjajnih linija i nebuloznih scanarija i svi imate onaj dobar osećaj. I zato više ne pametuj. Ako hoćeš da se igraš, mogu i drugi, evo jedne pod-teme. Zapiši ime prvog filma koji ti padne na pamet?

Link to comment

oblivion

 

može? znači, zaboravi da postojim.

Žao mi je što si toliko zadrt... i nisam mislio da može neko toliko žestoko da se uvredi za bilo šta na forumu. Ako si se smorio zbog Bogdanovića, i ja sam, ali sad više nije ni važno. Ne postojiš, OK, obostrano neka bude.

Link to comment

ovako:

 

ima na trećoj strani topik o kultnim režiserima/filmovima a koji nisu ništa posebno pa da se ovo lepo spoji s njim sa ili bez prepcavanja ovde. tamo je bilo vrlo zanimljivo.

Link to comment

djordje, a kako misliš da posle svega može da se napravi ozbiljna i zabavna tema kad se oseća ta nelagoda odnosno mračenje. Tema je na mestu a neka smernica bi trebala da bude onaj post na prvoj strani od rasejanog;

Plan 9 from Outer Space (1959) što se tiče sf teme klasika, onda "Grubijani ne plešu" u temi noar, pa Glen Or Glenda kao drama,  Bride of the Monster (1955)  kao horor... itd... na primer scene iz ovakvih filmovasantaclaus01.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...