Jump to content
IGNORED

Toliko loši filmovi, a zapravo su kultni!


zakintos

Recommended Posts

dervilbiblad vokingded ivlded donovdded rhpc ddarko blebovski fajtklab sereniti hajfideliti nbk spinal tap

 

setiću se još

sa je vokingded?

dobro je, ucinilo mi se da si stavio ivlded 2

Link to comment

imate već temu guilty pleasures

Niste razumeli a možda sam i ostao nedorečen.

Mislio sam na kultne klasike u nekoj njihovoj kategoriji. Za te filmove ne postoji krivica jer su sami po sebi posebni... Ali nije ni važno, i ovako se uvek svodi na igranje; gluvih telefona. Možda namerno, a možda i slučajno, a krajnji ishod je uvek svađa. Tako da batalite...

Link to comment

Ha, ha, jesam. Baš slučajnost. Evo otvorio sam novu temu da vidim koliko vas nerviram. I znaš šta? Uspeo sam i na dobrom sam putu. Jer se oseća u internet protoku da ste baš popizdeli. Ali karaću (nije ružna reč) i tebe i onog mocu dok ne puknete od besa. Samo nekako ste mi anemični...

Link to comment

Осим ако ниси мислио на врхунске бисере типа "Плана 9 из спољног размака" Еда Дрвета? Оно је толико лоше да је култни класик у сопственом жанру наивног СФа. Оно, није да је без конкуренције, ал' опет, за девет копаља је изнад остатка жанра.

Link to comment

Niste razumeli a možda sam i ostao nedorečen.

Mislio sam na kultne klasike u nekoj njihovoj kategoriji. Za te filmove ne postoji krivica jer su sami po sebi posebni... Ali nije ni važno, i ovako se uvek svodi na igranje; gluvih telefona. Možda namerno, a možda i slučajno, a krajnji ishod je uvek svađa. Tako da batalite...

 

 

Ha, ha, jesam. Baš slučajnost. Evo otvorio sam novu temu da vidim koliko vas nerviram. I znaš šta? Uspeo sam i na dobrom sam putu. Jer se oseća u internet protoku da ste baš popizdeli. Ali karaću (nije ružna reč) i tebe i onog mocu dok ne puknete od besa. Samo nekako ste mi anemični...

kao što rekoh, već postoji tema guilty pleasures, što na srpskom znači glupi a kultni filmovi, upravo kako si ti nazvao ovu temu (prošetaj malo po pdfu i naći ćeš origianalni topik, nema potrebe za dva ista, zar ne?). dakle, samo skrećem pažnju da tema već postoji, može mod,  ako ga ne mrzi, da mrdžuje.

nema potrebe za svađom i teškim rečima.

 

btw. ne znam šta smo ti krivi toni i ja, zašto nas proganjaš?

Edited by MocaVukotic
Link to comment

ne, on očigledno gleda puno filmova (što pozdravljam i razumem, prošao sam kroz to), ali ne kapiram ovo yellow cab informisanje o odgledanim filmovima, kao da prepisuje odnekle bukvalno, a opet ne verujem da to radi, već prosto neće / nema šta da kaže osim par opštih rečenica. svi mi to radimo ponekad, ali se neki put i raspišemo i razvijemo diskusiju u raznim pravcima i po širini i po dubini. najbolje od svega je što se niko (ili bar velika većina) ovde ne folira da je neki veliki znalac, već smo uglavnom svi svoji for what it's worth. ne znam otkud mu trip da smo se nešto urotili protiv njega. meni konkretno  je ispočetka smetao taj stil, al evo sad sam se već navikao, i nek piše čovek kako mu se piše, nek otvara topike, aukurac...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...