Jump to content
Singer

Beograd na vodi ponovo medj' Srbima

Recommended Posts

hazard

Ja bih ovo kopao još šire i bolje. Strateški je važno da Beograd na moru ima direktnu plovnu vezu sa sredozemljem. Treba da se kopa od Trsta po 45 stepeni ka Mariboru, pa gde iziđe.

Potopiti celu Sloveniju i Slavoniju. Slavonija je ravnica, tako da cemo se tim cinom zauvek odvojiti fizicki od mrskih Hrvata, jer ci im ostati samo brdovita Dalmacija. A i dalmosima ce biti bolje, jer vise nece biti nikoga da im uzima pare od turizma - nema vise Dalmacija radi, Zagreb se gradi! Ha! A Slovenija ce zbog alpskih vrhova u tom slucaju postati skup interesantnih ostrva. Za njih ne brinem, jer sam siguran da ce tu novu situaciju uspeti visestruko da unovce, ti sposobni i radni Slovenci. A i nek se oni i malo potope, jebo im ja mater, razbijaci Jugoslavije.

Edited by hazard

MancMellow

jel ovo gotov projekat? 

nije, sad cu ja da finaliziram u IPICCY-ju

@Manc

A, sta, kao, bilo bi ti zao Madjarske... :D

ovo što su napunili kvalitetnom morskom vodom po najvišim evropskim standardima nije Mađarska, nego Ugarska :D

zez

@Manc

A, sta, kao, bilo bi ti zao Madjarske... :D

samo bi Teacher ronzao (umalo da stavim i Hellu, al' taj mrzi ceo svet)

Singer

Inace je bas seksi sto ovoliko megalomanski projekti dolaze ispred iste one stranke koja je mesecima ispirala usta Djilasom zbog izgradnje mosta na Adi "dok Srbija grca u siromastvu i bedi".

+1

Plus, sto bi se neko van Beograda lozio na ovu pricu? Kao njihovo biracko telo razume siru pricu od sustog "neke 3 milijarde ce biti spucane u Beograd"? Do ovih izbora svi su se kleli u ravnomerni razvoj i decentralizaciju a sad citava kampanja pociva na 3 milijarde.

harper

E, da su staaaari Rimljani ovo mogli da iskopaju gde bi im bio kraj. :cry:

MancMellow

Ja bih ovo kopao još šire i bolje. Strateški je važno da Beograd na moru ima direktnu plovnu vezu sa sredozemljem

Dalekim istokom. Čačkalice i Moulinex aparati (sorry Hazard :P) bi bili još jeftiniji! A ženske čizme na Bulevaru bi pale na ispod 15k dinara. Samo malo strpljenja molim!

Edited by MancMellow

hazard

ovo što su napunili kvalitetnom morskom vodom po najvišim evropskim standardima nije Mađarska, nego Ugarska :D

Jebiga, neke se zrtve moraju podneti... :fantom:

Lale ce kao kompenzaciju dobiti ekskluzivan real estate na fruskogorskim i bezanijskim ostrvima...i waterfront properties od Vince do Smedereva...

Singer

Evo fotke koja predstavlja Pirot, grad koji se bukvalno raspada. Ko ce tamo da se przi na ovaj projekat?

1380980415166_zpse069715f.jpg

harper

Jebiga, neke se zrtve moraju podneti... :fantom:

Lale ce kao kompenzaciju dobiti ekskluzivan real estate na fruskogorskim i bezanijskim ostrvima...i waterfront properties od Vince do Smedereva...

I sojenice.

Tresko

Ja bih ovo kopao još šire i bolje. Strateški je važno da Beograd na moru ima direktnu plovnu vezu sa sredozemljem. Treba da se kopa od Trsta po 45 stepeni ka Mariboru, pa gde iziđe. 

Pa ukljucen je i Trst. Ovde ce biti prelivnica za visak vode, kao ono na vrhu kade.

le petit nicolas

sto vas volim kad ste inspirisani :) .

hvala sto ste me nasmejali. nekoliko puta.

poz

nera

@ Singer, pa niko, pogledaj malo komentare na ove vesti, ima bas dosta onih koji kritikuju iz pozicije 'samo se Beograd gradi dok mi gladujemo'. Nije mi bas jasna ideja iza ovog projekta, osim ako ne misle da se gro njihovih glasaca nalazi u Bg ali mi to deluje neozbiljno.

Tresko

Inace je bas seksi sto ovoliko megalomanski projekti dolaze ispred iste one stranke koja je mesecima ispirala usta Djilasom zbog izgradnje mosta na Adi "dok Srbija grca u siromastvu i bedi".

Pa da, ali ovo ce biti sagradjeno iz realnih izvora, od onih deset hiljada gaziliona eura koje ce kinezi dati Bacevicu na raspolaganje.

zez

Kad se zavrsi taj i onaj moravski kanal, fali nam samo jedno prosirenje Drine do Jadrana i da budemo ostrvo (sa Albancima).

dùda

e što ti je huda sudba

kakogod da okreneš, ja sa svojom kućom na zvezdari nikako ne mogu da stignem na ''pjenu od mora''  :cry: