Jump to content
Singer

Beograd na vodi ponovo medj' Srbima

Recommended Posts

Singer

Ovo je Original® plan. Prvi koji sam postavio mi ne izgleda da mecuje ovaj.

enovine_archive_06-beograd_na_vodi_uvodn

hazard

falus na vodi

Tihajeza

meni nije jasan mozak koji kao zamajac privrede vidi zgrade. 

to je ko kad hoćeš da proizvodiš veš mašine i onda prvo spucaš pare u kartonske kutije za njeno pakovanje.

Max Morlock

Dildo zvuči bolje :wicked:

Ali...

Mislim da će u skladu sa preCednikovim sveže otkrivenim otkopanim muzičkim idolima, plan biti preimenovan u Smoke On The Water :s_w:

harper

Samo da nije neka kombina da neki Mica™ sazida blok-dva zgrada i obrne kintu i time zavrsi celu kombinaciju.

I meni se cini da je ovakva neka kombina u pitanju.

hazard

meni nije jasan mozak koji kao zamajac privrede vidi zgrade. 

to je ko kad hoćeš da proizvodiš veš mašine i onda prvo spucaš pare u kartonske kutije za njeno pakovanje.

Tzv. kineski model. Kada ponestane posla za gradjevinsku industriju, ti rokni jos po neki grad negde...nije bitno sto je prazan. Kad zavrsis sa njim, rokni jos po neki...i tako. Samo sto Kina, bukvalno, ima para na bacanje, pa moze tako da kupuje u toj bransi socijalni mir dok ne smisle nesto drugo.

Inace, svi wannabe carevi i carevici imaju graditeljski kompleks. Da iza njih ostane nesto veliko, opipljivo, nesto sto ce svi videti i reci - "to je izgradio ....!" Boli njih racku za privredu i to.

Frile

To je sve (polu)prazna priča, Vučićev kanal Morava-Egejsko more.

Na talasu te priče će se ubirati poeni za izbore, biće okupirane neke od postojećih zgrada, zauzeto par placeva, sazidano par staklenaca, a sve to će olakšati buduću uzurpaciju, džentrifikaciju i gradnju u tom delu grada.

extragluv

bg na hlebu i vodi

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

zez

Taj kanal je pase, ad je ovo aktuelno!

beograd-na-moru-790x544.jpg

jel ovo gotov projekat? mislim, steta sto ne ide jedan kanal preko Zagreba, da spojimo sa Jadranom. kad se vec kopa.

hazard

Mislim da je najveca steta sto kanal ne ide preko Zagreba, da ga potopi! Ozbiljan propust.

harper

Inace je bas seksi sto ovoliko megalomanski projekti dolaze ispred iste one stranke koja je mesecima ispirala usta Djilasom zbog izgradnje mosta na Adi "dok Srbija grca u siromastvu i bedi".

MancMellow

Taj kanal je pase, ad je ovo aktuelno!

beograd-na-moru-790x544.jpg

II faza: punjenje panonskog mora  :lolol:

pacey defender

Ja bih ovo kopao još šire i bolje. Strateški je važno da Beograd na moru ima direktnu plovnu vezu sa sredozemljem. Treba da se kopa od Trsta po 45 stepeni ka Mariboru, pa gde iziđe. 

hazard

@Manc

A, sta, kao, bilo bi ti zao Madjarske... :D

Edited by hazard