Jump to content
Singer

Beograd na vodi ponovo medj' Srbima

Recommended Posts

Singer

Red bi bio da imamo jednu centralu temu gde cemo ispratiti kompletnu histeriju oko Beograda na vodi po X put. Posto je prica prastara ovog puta je sveze™ poruka elita da "Ako ovo propustimo - nismo normalni" te sa svim u vezi "zapratimo" ovaj, primarno politicki, projekat.

Iskreno se nadam i verujem da ce propasti cela prica, te da najavljene 4 mozda zgrade i mozda hotel (ili nesto... vec) nece ostati u nasledstvo pokoljenjima kao uspomena na histericnog PPV-a u ostavci i njegovo ocijukanje sa Arapima.

Sa parolom MOLIMO VAS NEMOJTE! u nove pobede!

4750283115301f58ddf833622910965_640x352.

Аврам Гојић

ja bih samo voleo da ne počnu nista da rade, pošto me plaši pomisao da počnu da ruše i kopaju i da to onda ostave tako raskopano narednih 20 godina.

Have_Fun

Jebes Bg na vodi, sta je sa plovnim putem Bg-Solun ?!
Ja to cekam!

Pa da uzmem jedan brodic, izadjem na Moravu i razgulim na more

MayDay

Ja bih mnogo volela da se to desi, da imamo i lepsu dorcolsku Marinu i onu oblak zgradu i svega, ali deluje da nista nece biti od svega toga. :-(

Аврам Гојић

Ja bih mnogo volela da se to desi, da imamo i lepsu dorcolsku Marinu i onu oblak zgradu i svega, ali deluje da nista nece biti od svega toga. :-(

pobrkala si šarene laže, to je bio Grad na vodi, a ovo je Beograd na vodi

Singer

Da ostane zabelezeno da ce iz ove zgrade da merkaju i odmerkavaju ceo projekat™. Picnuce jedan cosak sa 2 miliona a unutra cemo svi moci da vidimo kompletnu mapu u razmeri 1:5 (tako javili mediji mada ce pre biti 1:50)

1125-1308314366-1022-beogradska_zadruga.

hazard

ja bih samo voleo da ne počnu nista da rade, pošto me plaši pomisao da počnu da ruše i kopaju i da to onda ostave tako raskopano narednih 20 godina.

A sto, je li kao sada tamo sve super sredjeno pa ce malo kopanja da ozbiljno narusi postojece stanje? :lol:

Ne mogu oni nista ozbiljno da pocnu da "kopaju" dok se masa stvari ne rascisti i ne raskloni - za pocetak oni brodovi koji trunu uz obalu, i masa raznoraznog ostalog djubreta koja se tu nakupila. Pa onda treba izmestiti sva ona skladista i hale, pa onda treba izmestiti zeleznicku infrastrukturu (a da bi se ovo drugo uradilo, mora prvo da se izgradi odredjena zeleznicka infrastruktura na drugim mestima, i ne, ne pricamo samo o famoznom Prokopu, vec o toni drugih stvari bez kojih se ne moze kao sto je tehnicka stanica u Zemunu), pa tek onda moze da se zabode asov radi neke gradnje neceg novog.

Dakle, posto svi znamo da ovoga nece biti nista, i da se tu u dogledno vreme nista nece novo graditi, ako dobijemo u pred- i postizborne svrhe malo rasciscavanja terena, sklanjanja krsa i djubreta, ja nemam nista protiv. To je i onako maksimalni domet cele price.

Edited by hazard

hazard

Jebes Bg na vodi, sta je sa plovnim putem Bg-Solun ?!

Ja to cekam!

Pa da uzmem jedan brodic, izadjem na Moravu i razgulim na more

Taj kanal je pase, ad je ovo aktuelno!

beograd-na-moru-790x544.jpg

Singer

Dakle, posto svi znamo da ovoga nece biti nista, i da se tu u dogledno vreme nista nece novo graditi, ako dobijemo u pred- i postizborne svrhe malo rasciscavanja terena, sklanjanja krsa i djubreta, ja nemam nista protiv. To je i onako maksimalni domet cele price.

Samo da nije neka kombina da neki Mica™ sazida blok-dva zgrada i obrne kintu i time zavrsi celu kombinaciju. Beograd na obalama je za neku svetliju buducnost kad krenemo da se skockavamo kao Svica ili bivsa nam braca, Janezi.

MayDay

Da ostane zabelezeno da ce iz ove zgrade da merkaju i odmerkavaju ceo projekat™. Picnuce jedan cosak sa 2 miliona a unutra cemo svi moci da vidimo kompletnu mapu u razmeri 1:5 (tako javili mediji mada ce pre biti 1:50)

Da. Zamisli, rekao Vucic da ce tu da bude showroom toj kompaniji koja investira. How come?! Kome pripada ta zgrada i zar nema neku drugu namenu?

Turnbull

Have_Fun

Taj kanal je pase, ad je ovo aktuelno!

beograd-na-moru-790x544.jpg

:lolol:

Аврам Гојић

Da. Zamisli, rekao Vucic da ce tu da bude showroom toj kompaniji koja investira. How come?! Kome pripada ta zgrada i zar nema neku drugu namenu?

zgrada pripada Vladi Srbije, znači oni jesu tako u mogućnosti, barem formalno gledano

Frile

Samo da nije neka kombina da neki Mica™ sazida blok-dva zgrada i obrne kintu i time zavrsi celu kombinaciju. Beograd na obalama je za neku svetliju buducnost kad krenemo da se skockavamo kao Svica ili bivsa nam braca, Janezi.

Ovako napamet pričajući, smem da se opkladim da u prostoru iza železničke stanice, od Gazele pa do tramvajskog mosta, može da se nađe sasvim lepo parče zemlje koje se može "preuzeti". Tu su teren fudbalskog kluba, magacini, barake, koloseci koji se slabo koriste...  Moguće je da je raskrčivanje već počelo.

Na nekom tako formairanom placu će na brzinu i mimo procedure početi nekakva gradnja, biće svečano polaganje kamena temeljca, fotografisanje, makete i čuda, u to će izbori proći, strani investitor će se iz nekog razloga odjednom biti sprečen, ali će se naći naš čovek da preuzme rizik i uleti sa parama i nastavi posao, dovrši stanove, šoping mol ili hotel i ubere lepu zaradu...