Jump to content
Takeshi

Radulović - "Dosta je bilo"

Recommended Posts

Frank Pembleton
55 minutes ago, El Guapo said:

Sad je problem što gura svoju tv, a ima blokadu kako na rts tako i na n1!

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока

Nije problem sto gura vec sve drugo....

Imas svoju "televiziju" zapravo YT kanal, ok...

A onda taj svoj "projekat" dizes na nivo "drustvenog interesa" i trazis da se narodu omoguci da ga konzumira...

U procesu se udruzujes sa Malagurskim, covekom cije namere su sve samo ne ispravne....

El Guapo

To je tako kad se u Srbiji glasa iz licne koristi, bilo da im je posao dao Vucic ili Djilas, a to Radule ne nudi.

Ja sam uveren da za Djilasa agituju samo oni koji ocekuju da se vrate na stranacke poslove na kojima su bili do pre 7 godina.

Frank Pembleton
2 minutes ago, El Guapo said:

To je tako kad se u Srbiji glasa iz licne koristi, bilo da im je posao dao Vucic ili Djilas, a to Radule ne nudi.

Ja sam uveren da za Djilasa agituju samo oni koji ocekuju da se vrate na stranacke poslove na kojima su bili do pre 7 godina.

Pricas bezveze, voleo bih da vidim (btw, vec smo videli) kako bi se Radulovic ponasao kada mu neko protivureci u sopstvenoj stranci... Koliko ima veze da li je strucnjak ili je poslusan.

Niko to javno ne nudi...

Pa evo po toj prici ponudio je Malagurskom sljaku?

hazard

Ma dajte bre ljudi Radule je prs'o s mozgom o njemu ne vredi ni raspravljati više, nije jasno čoveku da se sad samo blamira

Host

Jel moze neko da dojavi  Radulu da ugine u tisini?

3opge

poznato je da su LitoSrbi izmisili zamrzivac, stavljali bi mamutinu u svojoj pecini na led.

ToniAdams

Odličan hrčak

namenski
6 hours ago, Frank Pembleton said:

Pricas bezveze, voleo bih da vidim (btw, vec smo videli) kako bi se Radulovic ponasao kada mu neko protivureci u sopstvenoj stranci...

Na samom pocetku price o Raduletu opomenuo sam javnost da se radi o djubretu od coveka, ne zato sto sam lep i pametan, nego zato sto sam video i cuo svojim ocima.

Uradio je to i dr. Arslanagic i bio napljuvan toliko da je napustio forum.

Bila je i jedna epizoda tretmana vozaca za vakta ministrovanja doticnog, skrajnuta kao nevazna u tom trenutku, boze moj, covek ima prava da bude malo nervozan, nije lako biti vucicev ministar.

Nije moglo da se na forumu, danima i nedeljama zivi od Raduloljubitelja raznih usmerenja, sa sve kamarama teorijskih obrazlozenja njegove svetle politicke buducnosti i malig ili nikakvog znacaja cinjenice da se doticni prihvatio ministrovanja pod Aleksandrom Vucicem.

:nobles:

reginald

Istina je da upotreba genetike mijenja shvaćanje prošlosti. Pitanje je dali će se i kakvi politički narativi graditi i razgraditi na tome.

hazard

Radulo udario u ful Serbona mod, čeka se samo koalicija sa onim pokretom Jovana Deretića

maharaja

Lol, jel ovo neko hakovao nalog? Ceo thread je WTF. Ovo je ludo čak i za Radula :laugh: :laugh: :laugh:

Time Crisis

teacher
22 minutes ago, hazard said:

Radulo udario u ful Serbona mod, čeka se samo koalicija sa onim pokretom Jovana Deretića

:rolf:

Saša S. Radulović