Jump to content
Takeshi

Radulović - "Dosta je bilo"

Recommended Posts

Miralem

leave radulovic alone

daj 10 evra, to je moja fora.

Ni ja se ne slažem sa svim idejama, ali ne postoji ni jedan drugi pokret/stranka s čijim se idejama više slažem. Živkovićev program mi je bio takođe smislen ali je on merdžovanjem sa DSom dokazao da mu nije do programa.

ti anno 2014 pricas o programu stranaka? nisi do sada izvukao nikakve zakljucke?

jbt, postoji sansa da glasam za radula (ako bude izgledno da predje cenzus), ali to uprkos programu i onom skrnavom zakonu. samo zato sto nije deo dosadasnje ekipe. program ionako niko nece sprovoditi.

Sammael

Zaključak je da sve stranke zabole za program, zato i ne glasam više za stranke.

teacher

Treba prihvatiti odgovornost za velike teme™

Miralem

a radule ce, ako se prisljamci nekome i uzme 3 poslanicka mesta sto mu je krajnji domet, sprovoditi program? kako?

mi jednostavno nismo na tom nivou politickog razvoja da program igra neku ulogu, sve se svodi na bazicni good vs evil. sa tim sto dobrog treba svecom traziti.

Lezilebovich

a radule ce, ako se prisljamci nekome i uzme 3 poslanicka mesta sto mu je krajnji domet, sprovoditi program? kako?

mi jednostavno nismo na tom nivou politickog razvoja da program igra neku ulogu, sve se svodi na bazicni good vs evil. sa tim sto dobrog treba svecom traziti.

-1. nisu ovi izbori nešto specijalno kritični. zašto je bolje da uz vučića bude i gljivica ili dinkara, nego da alek bude sam?

po mom mišljenju, ispravnije je pogurati nekog za koga se eventualno možemo nadati da će nekad moći uradii nešto ispravno, pa makar i dogurao samo do 4,5 % nego glasati za neke koji to sasvim sigurno neće uraditi. bacanje glasa nije bacanje nego ulaganje u budućnost.

naravno, ispravno je smatrati da radule™ neće apsolutno ništa dobro doneti pa da sam uzme 130 mandata

Edited by Lezilebovich

Miralem

ja stvarno ne mogu vise da objasnjavam zasto je bolje da sva vlast ne bude skoncentrisana u rukama 1 frustriranog psihopate.

Time Crisis

Očigledno ti objašnjenje nije neko dok se ponavlja isto pitanje :)

Edited by Time Crisis

Miralem

mislim da smo dovoljno dugo na forumu da bi znali da, ma kakvo objasnjenje bilo, uvek ce biti nekih koji ce da vrte svoje u krug i da ga ignorisu.

Аврам Гојић

mislim da smo dovoljno dugo na forumu da bi znali da, ma kakvo objasnjenje bilo, uvek ce biti nekih koji ce da vrte svoje u krug i da ga ignorisu.

ja se secam da na proslim izborima nismo bili bas nesto narocito nezni prema onima koji su furali pricu o tome da se po svaku cenu glasa za tzv. "manje zlo". i meni je glasanje za Radulovica bliza opcija nego glasanje za smrdljivi DS - naravno, apstinencija je uvek najprivlacnija opcija, ali videcemo.

namenski

Nikako, naravno.

Lozenje na Radulea je samo hvatanje za slamku onih (nisam imun, kao i poprilicno njih ovde) koji su na trenutak pomislili da je Raduleovo palidrvce ono cuveno svetlo na kraju tunela.

Covek je tipican tip danasnjeg srbijanskog politicara: dokopao se vlasti kad mu se pruzila prilika, ispao kad se namestilo i to zato sto se slucajno eksponirao na temama koje mogu da se podvedu pod 'dosta je bilo' kao bajagi misleci da pihtijasti i ekipa oko njega misle ozbiljno, i sada pokusava da unovci - i politicki i izizstinski - popularnost koju je stekao.

Sve je to smuti pa prospi, pojeo vuk magarca, sviranje kurcu, jos jedan mamac koji ce - ako ga se proguta - da Raduleu obezbedi par mesta i udobnu zavetrinu u skupstini, mir i tisinu iz koje niti ce morati, niti hteti, a sto je najvaznije nece ni moci da preduzme bilo sta glede ionako problematicnih zahvata za koje se navodno zalaze.

Time Crisis

ja se secam da na proslim izborima nismo bili bas nesto narocito nezni prema onima koji su furali pricu o tome da se po svaku cenu glasa za tzv. "manje zlo". i meni je glasanje za Radulovica bliza opcija nego glasanje za smrdljivi DS - naravno, apstinencija je uvek najprivlacnija opcija, ali videcemo.

Slažem se, uz neku "podelu vlasti" imaćemo identičnu situaciju koja traje zadnjih dve godine, tj. svi će se posle izbora vratiti na početne pozicije, što se kaže 'de si bio šta si radio...', ne vidim šta je tačno pozitivno u toj opciji :)

Nikako, naravno.

Lozenje na Radulea je samo hvatanje za slamku onih (nisam imun, kao i poprilicno njih ovde) koji su na trenutak pomislili da je Raduleovo palidrvce ono cuveno svetlo na kraju tunela.

Covek je tipican tip danasnjeg srbijanskog politicara: dokopao se vlasti kad mu se pruzila prilika, ispao kad se namestilo i to zato sto se slucajno eksponirao na temama koje mogu da se podvedu pod 'dosta je bilo' kao bajagi misleci da pihtijasti i ekipa oko njega misle ozbiljno, i sada pokusava da unovci - i politicki i izizstinski - popularnost koju je stekao.

Sve je to smuti pa prospi, pojeo vuk magarca, sviranje kurcu, jos jedan mamac koji ce - ako ga se proguta - da Raduleu obezbedi par mesta i udobnu zavetrinu u skupstini, mir i tisinu iz koje niti ce morati, niti hteti, a sto je najvaznije nece ni moci da preduzme bilo sta glede ionako problematicnih zahvata za koje se navodno zalaze.

To ne pije vodu, to je upravo mogao i da je ostao ministar, da bude na udobnom, da se pravi da kao nešto radi i nastavi lagano i u sledećoj vladi. Ovo što je izabrao je sve samo ne udobno. Uzgred, ja lično ne vidim baš nikakvo svetlo u tunelu i mislim da smo odavno prešli "point of no return", tj. da će nam u budućnosti biti samo gore, u manjem ili većem stepenu.

Edited by Time Crisis

Miralem

na proslim

kao prvo, prosli izbori su bili sasvim druga prica. kao drugo, oni manje zli su bili neuporedivo agresivniji. i kao trece, obecao si pre neki dan da ces da glasas, sad nema nazad.

Nikako, naravno.

dobro, mozda si malo prestrog. radule za sada nije napravio nikakvo sranje, i kao takav strci izmedju raznih vucica, djilasa, dacica, ceda i dinkica. glas njemu svakako nece biti veci zajeb nego glas nekom drugom.

Caligula

I ja chudim.

Tada su jos pametne glave govorle o neogranicenoj moci jednog psihopate kao neizbeznom ishodu, hihi

Аврам Гојић

kao prvo, prosli izbori su bili sasvim druga prica. kao drugo, oni manje zli su bili neuporedivo agresivniji. i kao trece, obecao si pre neki dan da ces da glasas, sad nema nazad.

e sad sam se bas za inat predomislio!