Jump to content
IGNORED

Ultimate FPL 2014/2015


Прслин

Recommended Posts

Колико видим, сервери су на основу образаца уочених у досадашњем вођењу тимова само за тебе проценили да се коцкаш док су нас остале доживели као инвеститоре који на почетку сезоне улажу по 5 фунти а крају сезоне узимају дивиденде.

 

Mislis, ulazu -40 poena iz kola u kolo i na kraju sezone ispadaju u Ship jer u barazu imaju manje poena od protivnika zbog spomenutih ulaganja?

Link to comment
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    29

  • Tolaa

    26

  • Прслин

    26

  • zoki

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovaj Ultimate je manje-vise ono sto je bilo na LS fantaziju (dok sam ga igrao) sa par modifikacija.

 

Koliko se secam, i tamo je bilo menadzerskih izmena i promena kapitena u toku kola, jedino sto se razlikuje je broj igraca i opcija pozajmica.

Link to comment

najvise lici na fantasy za svjetsko prvenstvo. u njemu je bilo 23 igraca i izmjene svakog dana, pa si imao 4 dana da nabudzis najbolji tim i kapitena. kod ovog fantasyja je najveca razlika sto si nakon treceg kola ostao s izabranih 25 igraca,a pozajmice ne izgledaju bas najispalitivije.

Link to comment

Ако се испостави да организатори планирају да се обогате на микро трансакцијама (на пример да може да се позајми играч ван прелазног рока а да се због тога не иде у минус ако се плати пола фунте), предлажем да ми то забранимо у нашој лиги.

 

Плаћа се 5 фуната на почетку и нема више трошења: ко 'оће да позајмљује нека иде у минус поенима а не парама.

 

Апелујем да подржите ову иницијативу ако желите да ме задржите ван дужничког ропства. :(

Link to comment

Napravio ekipu. Sada razmišljam da li je bilo bolje da sam ubacio zvezde i neke prirepke u odnosu na to da imam dosta igrača približnog kvaliteta. Da me ne mrzi napravio bih još jednu ekipu, da lakše uporedim. 

Link to comment

isto.

ne znam kako uspevate da igrate po 3-4 fantazija, ja nema šanse da uspem da igram običan premijer+ultimate.

manje-više sam napravio tim kao onaj koji imam u običnom fantaziju, neće me nešto inspiracija.

Link to comment

Tim podesen. Gace bolje odmah da skinete, kako sutra & prekosutra ne bi gubili vreme :naughty:

 

Nego, u ligi imamo 13 timova, od kojih je jedan moj "sekundarni". Kada zakljucavaju ovo? Ako niko vise ne planira da udje, da maknem Pepu prase?

Link to comment

Jel si siguran? Pitao sam sad na skautu za dedlajn, pa mozda neko i odgovori.

Stavio sam 3 eleminacione runde, sto znaci da ce biti 7 kola > 1/4 > 1/2 > 1/1

 

*Rok je valjda sutra do 13:30h, pa se izjasnite.

Mozda je glupo da imamo evridj i Pepu, kad vec necemo odigrati ni sa svim "pravim" timovima. Bolje onda da bude 12

Edited by nbg4ever
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...