Jump to content
IGNORED

Ultimate FPL 2014/2015


Прслин

Recommended Posts

8. overall. Peto mesto mi bezi za 2, a drugo za 11 poena. Jedino ovaj prvi ima lepu prednost. Prva u Srbiji, prva medju navijacima Arsenala.  :fantom:

 

Odbrana razvalila, Pieters, Shawcross, Bane, Cech i Coleman. Valjda ce do utorka da potvrde da Yaya nece igrati, ostao mi jos Nolan kao varijanta za kapitena, kontam da nece osvojiti manje od jednog poena.

Link to comment
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    29

  • Tolaa

    26

  • Прслин

    26

  • zoki

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo neki tablet za pobednika. Ali ja igram za prestiz, nikad mi neki fantazi nije ovako isao (sem skijaskog u kom je PPP ekipa razvalila ovu sezonu i zavrsila kao ubedljivo 1. na svetu  :cool:). 

Link to comment

ostao mi jos Nolan kao varijanta za kapitena, kontam da nece osvojiti manje od jednog poena.

 

Sreca pa sam cekala s prebacivanjem trake do objave sastava za veceras.

 

"Sreca", jer bas bi bilo steta za taj 1 poen. 

Link to comment

Ништа ми се не свиђа овај Ултимејт, мислим да га нећу ни играти следеће године. Само се води рачуна ко од играча игра у суботу, а ко у недељу, па се ротирају. Нема ту оног наркоманског флеша када тренер минут пре краја уведе Мираљаша и тиме сјебе улазак Ворда са милион бодова са клупе или када се погреши капитен или када се не стави Маноне на гол.

 

Ултимејт опрашта грешке. Ово није мој фантази.  :thumbdown:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...