Jump to content
IGNORED

Ultimate FPL 2014/2015


Прслин

Recommended Posts

Прерано? Можда аматерима и дилетантима, можда викенд-фантази наркоманима, можда симпатизерима... не и нама! 

 

Од следеће сезоне уз "обичан" Фантази креће и Ултимејт фантази. Не зна се много о њему осим да нису успели да га покрену ове сезоне иако су га најављивали, као и да - за разлику од обичног - неће бити бесплатан.

 

Зашто баш вечерас покрећем тему? Па управо је почело пријављивање за бету. Улогујте се у свој Фантази и кликните линк:

 

http://fantasy.premierleague.com/ultimate/beta/

 

и то би требало да вам гарантује место у бети.

 

Нема званичне информације када ће бета кренути, али се прича о последњих 10 кола овог првенства. Ја ћу свакако правити лигу и јавити свима који се запљуну на топик где да се пријаве, како сада за бету тако и када стварно крене.

 

Срећно!

Link to comment
  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nbg4ever

    29

  • Tolaa

    26

  • Прслин

    26

  • zoki

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

То би ти хтела, је л' да? Па после два дана да дођеш овде и да ти отвориш исти овај топик? ;) 

 

Thank you for your interest. We will email you when the free beta version of Ultimate Fantasy Premier League opens for you to select your squad.

 

Ја сам се пријавио са два своја налога и на оба сам добио овај горе одговор. На једном налогу сам пријављен да сам из Србије, на другом да сам из Српске аутономне области Томе и Принципе.

 

Уосталом, чак и да из неког непознатог разлога ограниче Ултимејт само за британске држављане (било је логике да тако ураде прошле године, али сада праве бету и имали су сасвим довољно времена да све тестирају) има довољно начина да се променом ај-пија неко представи да је из Британије или, једноставније, да региструје још један тим који ће бити пријављен као енглески.

 

Много већи проблем је информација која се појавила на Фантази скауту у последњих сат времена, а то је да ће бити само 10.000 места у бети.

 

У сваком случају, пратићу шта се дешава и постављаћу вести на топику.

Link to comment

ja se sajnapovao (iako ne kapiram tačno za šta), ali ne sećam se koja od 67 imejl adresa mi je vezana za fpl nalog :lolol:

 

edit. meni je prvo izašlo obaveštenje da ne mere u mojoj zemlji, ali 1 rifreš je odradio posao.

Edited by malkin
Link to comment

Нашао ово на Фудбал скауту:

 

Use your budget of £160m to pick a 25-man squad with a maximum of 4 players from any one Premier League team. Prior to each Gameweek deadline you must nominate an 18-man squad, then select a starting 11 and a bench of seven substitutes.You have transfer period till GW 3 and in January.

Edited by Праслин
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...