Jump to content
IGNORED

Odnos prema "prevrtačima kontejnera"


J-♣

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    18

  • J-♣

    10

  • Miralem

    8

  • Leia

    8

 

 

zaista nikada nisam video da neko ostavlja krs nakon sto pretura po kontejneru. znam samo iz prica. zapravo, moj stav je, pa to nije strasno tako kako ostali ljudi predstavljaju. meni barem nije strasno. novi beograd je toliko prljav, da ovo malo sto se preturi iz kontejnera je nista u svom, tom djubretu. ako mi je nesto grozno, onda je to bacanje punih kesa smeca kroz balkon, i zato cesto pomislim da su to ljudi koji umeju da naprave ovakve price, i da se hvataju za kosu. 

 

100% sam siguran da moja keva, sveca, zet, ja i moje kuce sasvim mogu da podnesu to djubre koje se nadje van kontejnera, a izbacili su ga ljudi koji su preturali. takodje, ako neko to radi, to ne znaci da rade svi koji preturaju. kao sto ja ili moji ukucani, i jos mnogo drugih ljudi ne bacaju smece kroz terasu.

 

 

znaci, meni ne smeta ako neki ljudi kada preturaju, ostave za sobom smece. sama ta cinjenica da neko pretura, i da je siromasan u poredjenju samnom koji imam bojler, toplu vodu, sapun, kupatilo, topao krevet, grejanje, struju i ostale stvari koje cine da se covek oseca dobro i ugodno je mizerno polemisati. nije ni blizu da bude pravedno poredjenje. ja koji sve to imam, i neko ko nema ove stvari je zanemarljivo sto ostavlja za sobom smece. kako ja onda mogu bilo sta da kazem.

Edited by bob mould hair style
Link to comment

pa uzasne su te 2 pretpostavke (da je problem u rasutom smecu, a ne sto se ljudi hrane iz kontejnera i u tome sto skupljaci sekundarnih sirovina umeju da ukradu poklopac sahta).

doduse, siguran sam da su samo posledica nevestog izraza.

Link to comment

moja pretpostavka je da ljudi koji preturaju po kontejneru rade to: da najdu hranu, ili stvari koje bi mogli da prodaju, i tako kupe hranu, ili neku drugu stvar. kao sto sam napisao u predhodnom postu. apsolutno mi je benigno to, tj. benigno mi je da ostave za sobom krs, ali kao sto sam napisao ja to nisam video, i da vidim - ne bih se hvatao za kosu. 

 

maligno mi je da se krade poklopac, ali u tu grupu moze da bude ukljucen bilo ko:

 

narkoman jer zna da to vredi.

 

moze da bude banda klinaca kojima je to zanimljivo iz samo njima poznatog razloga. 

 

moze da bude moj komsija i da odnese na plac

 

to mi je jednako kao kada neko razbije staklo na kolima i uzme kit hitne pomoci. mada poklopac sahta mi je gori, jer neko moze da upadne u isti...

 

u svakom slucaju, slazem se sa tobom da je to uzasna pretpostavka. bilo bi dobro kada bi se svi slozili po tom pitanju. 

Edited by bob mould hair style
Link to comment

BTW evo danas se baja parkirao tako da ne može da se priđe kontejneru!Opušteno sam mu ostavio kesu sa đubretom na haubi.Javljam da ne ispadne da skupljači prave nered.Ja sam, ali u vaspitne svrhe.A i slab sam u košarci sa đubretom!

 

send from WC šolja by BVK

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...