Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

inače dobili su i donacije u tehnici.  miksetu i zvučnike do sada.

 

fali komp

 

ako imate neki da fercera pošteno, ili neku ideju kako da dođu do pristojnog - javite

Edited by Ravanelli
Link to comment

Btw, sad tek videh na mailu:

 

No charge has been placed yet. You've pledged to a "per month" page and will be charged on the 1st of next month. 

 

Dakle, naplata valjda ide od 1. novembra?...

profercerala i moja kartočka. isto ovo stiglo :)

Link to comment

bice, polako. kinta se skuplja javno tek 30 sati. meni je tu vaznije koliko nas je spremno da svakog meseca odvaja novac pod parolom "alarm, moj javni servis". za sad nas ima 186. odlicno. mada i nije :( al necu u defetizam, zazivece dasko i mladja u slobodi. 

Link to comment

neće, ovo je sada početni hajp

vrlo brzo će to spalsnuti i od uplata više neće biti ništa

Na žalost i ja mislim da neće. Pogotovo to na mesečnom nivou.

Al možda se i varam ...

Link to comment

Ček bre, zar ovo nije pledge / obavezivanje da se ista svota daje svakog meseca?... Ako dobace do 2k, to ide na repeat. Msm ide svakako, al bez 2k mesečno nije baš održivo.

 

Uostalom, što neko reče, ovo im je 3h dnevno; mogu još štogod raditi, npr u rudniku  :fantom:

Link to comment

Ali ovo je i svojevrsni pritisak da uvek budu iznova novi i sveži. Jer ako odu u rutinu, biće više razočaranih, samim tim i manje para za realizaciju programa ...

 

Da li su probali u Radio Laguni jer čini se da oni prihvataju sve izbeglice sa B92 i sličnih medija ... ? Tamo su već Pavle, Jela Greganović, Buha, Dare&Mare, bili su Hedi, Ninčićeva, Brakus ... Jer u ovom projektu leba nema ...

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...