Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

treba da idu na opozicionar.com tamo su ugnezdjeni tesa tesanovic i licni stav. vrlo uspesni yt kreatori s obzirom na tematiku, a sajt opozicionar je odlicno posecen a ni fb nije slab, verovatno u top250. kapiram da je uzajamni efekat svega toga dosta jak i bilo koji program bi bio proguran samo da se uglavi u ekosistem. dasko i mladja mu taman dodju ledzit opozicionari. mogu opusteno da rade yt - lepo lajv striming.

Link to comment

Ja licno radio smatram potpuno besmislenim i zastarelim medijumom, poput pozorista, tako da sam u ovim stvarima zainteresovan za skroz drugi ugao. Ideja dobrovoljnog placanja zabave trazi dosta visoku svest kod veceg broja ljudi i mnogo bih voleo da vidim praktican primer koji bi pokazao suprotno od onoga sto ja mislim da je realno. To bi mi za milimetar diglo nadu za ovu zemlju i narod. Bojim se da smo previse ogorceni i gladni za bilo sta slicno, ali ako me okolina razuveri bicu jako zadovoljan.

po meni, teško da su besmisleni i zastareli, pogotovo pozorište. zapravo za pozorište su to verovatno tvrdili pojavom filma i radija, ali ono i dalje živi i prave dobre stvari.

radio je svakako počeo da opada i možda bi se moglo debatovati o tome da je zastareo, ali i dalje nema ništa bolje za za slušati u kolima.

čak iako godinu i više dana nemam šta da slušam na radiju (ubijanje studija b i b92), idem po stanicama pa naletim na neki interesantan interviju oko 17h na beogradu 1 ili detaljnu biografiju tome zdravkovića (lik je živeo kao beskućnik prvih nekoliko godina glumačko-pevačke karijere!) sa sve izbunarenim early recordings.

subotom oko 11 dok idem na pijacu slušam zakon akcije i reakcije zorana modlija. uveče na radiju ne verujem da ima ljudi koju sušaju muziku na dvestodvojci i glasaju za top liste na kojima su ozi ozborn, uraja hip, cepelini i yu grupa...

daška i mlađu sam slušao dok sam se spremao i vozio na posao, mislim da podklast nisam 10 puta odslušao.

meni je radio i dalje gotivan.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ona emisija "Mozaik vremena - Borba protiv pilećeg pamćenja" što ide recimo subotom oko 10 na RB1 je nešto što zlata vrijedi. Jedna od najjačih emisija na svim medijima. Šteta što ne ide na RTS-u 1 svaki dan.

Link to comment

daška i mlađu sam slušao dok sam se spremao i vozio na posao, mislim da podklast nisam 10 puta odslušao.

 

Ujutro dok se spremam ide streaming, kad se radi nešto po kući obavezno podcast. Odslušam možda 60-70% nedeljno i rad sam da platim, ko što rekoh već.

 

Radio je i dalje big deal npr u Severnoj Americi, zbog količine vremena u kolima.

Link to comment

Ako bi počeo davati pare verovatno bih počeo i više da kenjam nešto u fazonu ajte manje muzike više priče ili tako nešto

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

meni su oni bitni i dacu im pare. 

+1

 

jeste, nek izdrze nekoliko godina ko pera i enovine, dotle ce doci sloboda u srbiju, pa ce raditi na javnom servisu.  :fantom:

bukvalno. pera se praktichno naizdrzavao :lolol:

Link to comment

Da me pogrešno ne shvatite verovatno bih plaćao kad bi uveli taj model , donirao sam na raznim sajtovima po netu, prosto, zato što sam mislio da vrede...

Samo mislim da ne bi uspeli da namaknu dovoljno...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...